EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Časté otazky na tantra masážeČasté otázky na tantra masáže

Jak tantra masáže probíhají?

Po příchodu na tantra masáž, se seznámíte s masírujícím a máte možnost promluvit si o všem co vás zajímá kolem tantra masáže a obecně kolem tantry. Před masáží máte možnost osprchovat se a využít našeho zázemí. Během masáže budete nahý, zatímco masírující na sobě bude mít spodní prádlo (tanga, kalhotky, trenky). Pro masáž používáme kvalitní masážní bio oleje v kombinaci s kvalitními esenciálními oleji, které se rozetírájí po celém těle. Samotná tantrická masáž trvá obvykle 1,5 hodiny i déle, takže se ujistěte, že máte dostatek času. Po masáži doporučujeme se nejméně 2 hodiny nesprchovat pro zachování prožitku a celkouvou regeneraci, budete mít k dispozici ručník k otření oleje.

Proč je nutné objednat se dopředu?

Aby byl Váš prožitek z masáže opravdový a co nejsilnější, musí se masér/ka na masáž specifickým způsobem připravit. Příprava může trvat podle okolností až hodinu, proto nejsme schopni poskytnout kvalitní tantra masáž okamžitě.

Co si mám sebou na masáž vzít?

Přijďte v dobré náladě, vše potřebné je pro vás v Lakshmi připraveno

Jak často můžu absolvovat tantra masáž?

Je jenom na vás, jak brzo po masáži se rozhodnete absolvovat další. Doporučujeme řídit se svými pocity.

Proč nejsou na webu fotky masérek?

Důležitá je pro nás masáž, ne vzhled masírujících, z toho důvodu není možné si maséra/ku vybrat. Vzhledem k tomu, že tým Lakshmi tvoří sympatičtí a velice příjemní maséři a masérky do 30 let, kteří poskytují tantra masáže na vysoké úrovni, jsme si jisti, že i když možnost výběru masírujícího neumožňujeme, dokážeme v tomto ohledu uspokojit i náročné klienty.

Proč při masáži nedojde k ejakulaci?

Umění tantry učí jak využít sexuální energii tak aby v těle lépe cirkulovala a nebyla soustředěna pouze v intimní oblasti, učí jak tuto energii použít pozitivním způsobem k pročištění těla, otevření srdce a rozvoji duše. Při ejakulaci dochází k uvolnění ale také k ztrátě sexuální energie, která takto nemůže být dále využita. Při masáži používáme techniky na uchování této energie, snažíme se jí rozvést do celého těla a rozšířit pomocí ní lidské vědomí. Tento zážitek je pro člověka velmi příjemný a při cílené práci se sexuální energií je možné zažít orgasmus bez ejakulace v celém těle, výjimečný, obohacující a hluboký prožitek, který plnohodnotně nahrazuje obvyklý způsob a navíc výrazně přispívá k osobnímu rozvoji.

Proč probíhá tantra masáž pro pár odděleně ve dvou místnostech?

Aby bylo při tantra masáži dosaženo maximálního účinku, je nutné aby se masírovaný co nejvíce uvolnil. Jednotlivé masáže se přizpůsobují individuálním potřebám muže a ženy, protože jsou rozdílné bytosti, je masáž pro každého jiná. Přítomnost dalších osob a rozdíly v jednotlivých masážích by mohly požadované hluboké uvolnění narušovat a znemožnit tak masírovanému plně prožít a využít proces cirkulace sexuální energie. Protože je ale pár masírovaný ve stejnou dobu, je zvláštním způsobem propojen, takže zážitek z masáže je pro oba velmi blahodárný a má pozitivní vliv na vnímání partnera a schopnost dávání a příjímání lásky.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout náš tantrický masážní salon a jeho interiér.

Přečtěte si reference od zákazníků , kteří už měli tu možnost nás navštívit.


Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - chrám tantra masáže v Praze!


 
Lakshmi - Chrám tantra masáže v Praze (c) 2007 - 2016 Lakshmi.cz