EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Kurz tantra masážeKurz tantra masáže

Námi nabízený kurz tantra masáže samozřejmě obsahuje trochu teorie, avšak z větší části je zaměřen prakticky. Přiveďte k nám svou partnerku, partnera či blízkou osobu a masáž bude demonstrována na ní. Pokud neznáte nikoho, kdo by měl dostatek odvahy, domluvíme se spolu na jiné možnosti. Vše se bude odehrávat v pomalém tempu a s respektem k limitům vaší partnerky či partnera.

Kurz tantra masáže zahrnuje minimálně tři sezení, ale pokud budete chtít své dovednosti prohloubit ještě více, domluvíme se na větším počtu. Je samozřejmě výhodou, pokud máte s masáží již nějaké zkušenosti, ale pro absolvování výuky to není podmínkou.

Během prvního setkání si společně dáme šálek čaje nebo sklenici džusu a mezitím si promluvíme o tom, co výuka obsahuje a co se od dávajícího a přijímajícího očekává. Potom začne samotná masáž. Masírovaná osoba je nahá, zatímco vy a masér či masérka na sobě budete mít trenky (popř. tanga). Výchozí pozice masírované osoby je obličejem dolů. Lektor vám vysvětlí a ukáže techniky tantra masáže a vy je budete opakovat... Nakonec si všichni společně promluvíme o prožité zkušenosti a lektor vám zodpoví případné dotazy.

Na prvním setkání se pracuje pouze s masáží těla. Na druhé lekci se masáž opakuje a po ní vám masér či masérka předvede masáž jóni nebo masáž lingamu a poté si to vyzkoušíte i vy. Na třetím setkání budete mít příležitost sami ukázat, co jste se naučili. Masér nebo masérka vám pomůže a poradí, ale bude tentokrát více v pozadí.

Abyste díky kurzu tantra masáže dosáhli co nejlepších výsledků, je doporučováno nejméně jednou mezi každým setkáním trénovat doma.

Trvání: přibližně 2,5 hodiny jedno sezení

Cena kurzu tantra masáže: 6990 Kč za 3 sezení, poté 2390 Kč za sezení (platí stejné slevy jako pro běžné masáže)
rezervace kurzu tantra masáže


Kurz tantra masáže je koncipován jako výuka pro soukromé páry, kteří tímto způsobem
chtějí obohatit svůj intimní život. Nikdo by ale v žádném případě neměl očekávat,
že bude schopný podat profesionální výkon po absolvování tří lekcí.


V našem chrámu tantra masáže je dále nabízena rovněž tantrická masáž pro muže
a samozřejmě také tantrické masáže pro ženy. Úžasným zážitkem pro vás může
být i tantra masáž pro páry.

Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - chrám tantra masáže - Praha!


 
Lakshmi.cz - chrám tantra masáže - Praha (c) 2007 - 2016