EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Probouzení smyslnosti v páru

Chtěli by jste dodat Vaší společné lásce novou sílu a nevíte jak? Během života se bohužel stává, že se smyslnost a spontánní radost díky uzavřenosti a nevědomosti začíná po nějaké době soužití v páru pomalu ale jistě vytrácet. A tady tantrická masáž je nejlepší prostředek pro opětovné oživení smyslnosti.

Tantrická masáž rozvijí smyslnost

Co je tantra?Jednou z velmi důležitých vlastností, kterou tantra masáž rozvíjí, je naše smyslnost. Přirozená smyslnost je jedním ze základních pilířů erotiky, a pokud chceme mít bohatý a naplňující milostný vztah, musíme na ní neustále pracovat a podporovat ji. Být smyslný znamená umět si vychutnávat intimní chvilky spojení s někým blízkým, ale je to také schopnost být otevřený životu a všem krásným okamžikům, které nám den za dnem přináší.

Tantrická masáž pomáhá tuto schopnost opětovně probudit u všech, kteří na ni v průběhu života již pozapomněli. Po absolvování masáže lidé často vnímají svět kolem sebe daleko intenzivněji, jako by najednou všechny barvy byly zářivější, chutě i vůně silnější, doteky těla bezprostřednější. A není to náhodou: děje se tak právě díky oživení a probuzení naší vlastní smyslnosti.

Během života se bohužel stává, že se smyslnost a spontánní radost díky uzavřenosti a nevědomosti začíná po nějaké době soužití v páru pomalu ale jistě vytrácet. Což má za následek i oslabení vzájemné erotické přitažlivosti. Pohovoříte-li otevřeně s dlouhodobými partnery na toto téma, častokrát se shodnou, že se nadále milují, touží po sobě a vnímají svůj protějšek jako přitažlivý, ale jejich milostný život se zatoulal kamsi mezi povrchní záležitosti všedního dne. Právě pro  takové případy může vzájemná tantrická masáž posloužit jako velmi vhodný prostředek pro opětovné oživení smyslnosti a jiskření mezi partnery. Když je vztah na počátku, během zamilovanosti, je pro nás smyslnost něčím samozřejmým. Právě jí vděčíme za to, že po sobě tolik toužíme a nemůžeme se dočkat blízkosti našeho drahého. Chceme ho mít neustále na očích, hladit ho a cítit, vnímat chuť jeho polibků, vůni jeho těla anebo zbarvení jeho hlasu. Přejeme si intenzivně vnímat našeho partnera všemi smysly.

Jak dodat Vaší lásce novou sílu?

Časem si jeden na druhého zvykneme a už se nám často náš milenec nezdá až tak okouzlující a nepoznaný. Začínáme na počáteční stav smyslnosti zapomínat. Někdy dokonce můžeme trpět i pocitem nedostatku lásky. To, co nám však ve skutečnosti doopravdy chybí, je mnohdy pouze nedostatek společného smyslného kontaktu. Proto neváhejme a oživme jej pomocí tantra masáže! Energie, která díky probouzení smyslnosti přichází, dodá naší lásce novou sílu, obohatí náš vztah i jeho sexuální stránku a vnese nový elán a čerstvost do hrozícího stereotypu. Pravidelná a správně prováděná tantrická masáž se nám tak stane pramenem důvěry, lásky a intimity, ze kterého můžeme čerpat. V otevřeném a uvolněném prostředí nalezneme posvátný prostor pro znovuobjevování sebe navzájem a posílíme zároveň i vzájemné souznění a přitažlivost.

Když se během masáže zcela oddáváme jemným dotekům milované osoby, dochází k vzájemnému otevírání se a otevře se cesta k hlubšímu poznávání se i na těch nejintimnějších rovinách. Ano, to vše dokáže probuzená smyslnost. Pokud je udržována a chráněna, podporuje lásku ve vztahu, činí ji neustále svěží a živou a podněcuje trvalou vzájemnou přitažlivost.

Masáže se nebojte!

Investovat čas do intimního prožitku během tantra masáže, je zaručeně jedním z nejlepších rozhodnutí pro rozvíjení harmonického a láskyplného vztahu milenecké dvojice. Oba milenci se skrze ni budou vzájemně novým způsobem objevovat a poznají novou možnost, jak se „dotknout“ duše druhého.

Masáže se tedy nebojte. Vaším nástrojem při ní je pouze něžný láskyplný dotek, a ten nemůže ublížit. Pamatujte, že vaším cílem není druhého za každou cenu vzrušit, ale jemně mu pomoct se otevřít a uvolnit ke vnímání niterných energií, které budou se budou zintenzivňovat a budou vyvolávat hlubší a hlubší prožitky a splynutí.


Další články na téma tantra masáže

Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - chrám tantra masáže - Praha!

 
Lakshmi.cz - chrám tantra masáže - Praha (c) 2007 - 2016