EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Proč tantrická masáž v našem salónu neobsahuje masáž lingamu (pohlaví)?

Proč tantrická masáž v našem salónu neobsahuje masáž lingamuExistuje více důvodů proč zrovna u nás nemasírujeme lingam (pohlaví). V prvé řadě proto, že si klademe masáží hlubší cíle, než je pouhé erotické potěšení a uspokojení. Tantrická masáž v našem salónu erotické potěšení v příjemné míře obsahuje, kromě toho se však také vyznačuje ojedinělou technikou sublimace, neboli pusunu erotických energií podel páteře do vyšších oblastí, díky tomu mužete po masáži cítit například vetší otevřenost srdce, lehkost, plnost energie a radost. Vaše energie se totiž neztratila, což se může bežně stát při masáží pohlaví, při které, pokud ji masérka dostatečně neovládá může dojít k ejakulaci a tím i ztrátě energie, únavě a vybití.

Erotická energie je náš cenný potenciál se kterým by se měl každý z nás naučit co nejlépe pracovat a začít ho používat pro osobní rozvoj a blaho. To jsou základní a nejcennější myšlenky tantrického učení, které se však v západním konzumním pojetí tantry v mnoha případech zcela vytratily a zůstala jen jejich neuplná část, která sleduje především intenzivní erotické potěšení, polovina však zůstává polovinou a chybí hluboká moudrost původní tantrické filosofie, která učí jak vášeň naplno prožívat, současně ji kontrolovat a využít její sílu pro naše vlastní cíle a sebeuvědomění.


Jaké jsou blahodárné účinky tantra masáže?

Zajímá Vás, jaké má tantrická masáž skryté aspekty a blahodárné účinky? Chtěli by jste obohatit Váš milenecký vztah o něco nového? Pokud chcete vědět více, jak tantra masáž přispívá k rozvíjení harmonického a láskyplného vztahu milenecké dvojice, odpoví Vám tento článek .

Další články na téma tantra masáže

Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - chrám tantra masáže - Praha!

 
Lakshmi.cz - chrám tantra masáže - Praha (c) 2007 - 2016