EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Recenze tantrického salónu Lakshmi

Od Eduarda Seley, zakladatele Duchovní školy Rezonance v Česku

Proč se mi líbila tantrická masáž v chrámu tantrických masáží Lakshmi v Praze?

Tantra poprvé vstoupila do příběhu mého života před více než 16 lety. Odměnou za to, že jsem dokázal své počáteční okouzlení a zvědavost přetavit v pravidelnou praxi této cesty, mi kromě zkvalitnění osobního života byly i velmi vysoké duchovní a tantrické stavy. Jak jsem postupně její tajemství odhaloval více a více do hloubky, oblíbil jsem si mimo jiné i tantrické masáže, které, jak teď už vím, v sobě mohou určitým tajuplným způsobem zrcadlit celé tantrické učení.

Za svůj život jsem rozdal i obdržel velké množství masáží, některé i přímo v masážních salónech. A přesto, masáž, které se mi dostalo v Chrámu tantrických masáží Lakshmi, mě dokázala překvapit. Během své návštěvy jsem díky svým zkušenostem dokázal vycítit, že lidé, kteří zde masírují, se aktivně zabývají praktickými aspekty duchovní nauky, kterou tantra bezesporu je.

Poznal jsem to i díky tomu, že kromě určitých základních postupů, které mají do jisté míry všechny tantrické masáže společné, jsem po celý průběh mé masáže cítil jemnou energetickou stopu, určitou vytříbenou subtilní atmosféru, která mě zasáhla mnohem hlouběji než jen na tělesné úrovni.

Třebaže žena, která masáž prováděla, byla velice krásná a samotný pohled na ni mě naplňoval radostí, ještě více jsem se těšil z mistrovství jejích doteků. Jakoby byly připravené na míru přesně pro mě. Tím správným způsobem probouzely můj zájem, aniž by však překračovaly hranici, kterou rád dodržuji. Zůstal jsem po celé trvání masáže velmi otevřený a zvědavý, což mi umožnilo mnohem lépe vnímat to, co mi masérka skutečně chtěla předat.

A mé potěšení se každým okamžikem prohlubovalo, až jsem začal čím dál tím intenzivněji vnímat tanec energií mezi námi, který mne vtáhl do svého víru, a v určité chvíli jsem si už ani nepřipadal, že ležím a jsem masírován, ale že tančím s masérkou ve velice krásném a příjemném rytmu, který obsahoval jak jemné potěšení a vytříbené pasáže, tak i záchvěvy velice silné rozkoše.

Pokud bych měl nějak popsat milování bez zapojení fyzických prvků, tedy pouze to, co se děje na jiné než hmotné úrovni, určitě bych mohl mluvit o splynutí mezi mužem a ženou, které zahrnuje sdílení vnitřních stavů, energií a prožitků. Mluvil bych o možnosti velice silného potěšení, které je následováno hlubokou rozkoší a určitou vznešeností, pocitem, že se dotýkáme něčeho nadlidského a úžasného, skoro až posvátného, něčeho, co běžně neprožíváme.

A můžu skutečně říct, že toto všechno jsem v průběhu masáže prožil, i když se jednalo „jen“ o masáž, při které mé fyzické tělo ve skutečnosti leželo v klidu a hluboce relaxovalo.

Tento zážitek mi připomněl vše, co jsem kdy četl o zasvěcených tantrických kněžkách z dávných dob a mám pocit, že právě tady, uprostřed Evropy, se v Praze začíná utvářet další autentické jádro takového společenství kněžek, tantrických bohyní, které dokáží s muži dělat opravdové zázraky a naučit je mnohem více, než mohou získat teoretickým studiem či z filmů a knih, anebo dokonce i z milostných vztahů, pokud jsou to vztahy založené na momentální touze, krátkodobém potěšení, manipulaci a vzájemném „soupeření“.

Proto tomuto tantrickému chrámu přeji štěstí a vřele ho doporučuji i vám, jelikož pouze na základě vlastní zkušenosti budete moci zjistit, jestli tajemství, o kterých jsem psal, skutečně existují.


Další články na téma tantra masáže

Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - chrám tantra masáže - Praha!

 
Lakshmi.cz - chrám tantra masáže - Praha (c) 2007 - 2016