EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Tantra masážTantra masáž pro páry

Tantra masáž probouzí vnitřní energie, které se rozproudí harmonicky v celém těle, a to se takto stává citlivějším a vnímavějším.

Navštivte nás společně se svou partnerkou či partnerem. Nejprve se seznámíte s masérem a masérkou, kteří se vás později jednotlivě ujmou, a vysvětlí vám, co můžete v následujících okamžicích očekávat. Tantra masáž probíhá odděleně, každý z vás bude v jiné místnosti, přičemž ovšem budete masírovnáni ve stejnou dobu, takže určitým specifickým způsobem budete propojeni.

Vy i váš partner budete při tantrické masáži nazí, zatímco masírující budou mít na sobě trenky a tanga. Na konci prožitku se opět sejdete se svým partnerem. Budete až překvapeni, jak najednou můžete vnímat jeden druhého, jako byste se viděli novýma očima a vaše srdce budou připravena dávat a přijímat vzájemnou lásku.

Tantra masáž pro pár - základní

Klasická tantra masáž pro páry. Zažijte uvolnění a terapii dotykem. Masírujeme každičkou část vašeho těla od hlavy až k prstům u nohou (kromě oblasti pohlaví)a můžete tak vnímat sami sebe více do hloubky. Užijte si s partnerem či partnerkou dlouhotrvající tantra masáž až 4h. Více času na uvolnění přináší větší potěšení z dotyků.

rezervace tantra masáže  dárkový poukaz  ceník masáží

Speciální tantra masáž pro páry

Tantra masáž pro páry může mít více podob a tím více možností prožitků. Nechte se hýčkat dvěma tantrickými maséry či masérkami, nebo dokonce třemi a vyberte si víceruční tantra masáž pro páry! A nechcete raději probudit všechny své smysly na maximum ve společnosti krásných zasvětitelek a charizmatických zasvětitelů?


Tantra masáž pro ženu - specialni

Reference od zákazníku na tantra masáže


Dobrý den,
bylo to opět nádherné a energie mám tolik, že jsem ani nemohla spát, asi ještě víc, než minule. Neuvěřitelné, člověk myslí, že se zná natolik a že už sám sebe nemůže ničím překvapit, a ona po 42 letech z ničeho nic přijde taková pecka… Mějte se moc hezky, těším se někdy příště (snad někdy v lednu, doufám, že se rodina dovtípí, co mi má věnovat pod stromeček J).Eva


Jak dlouho trvá tantra masáž pro pár

Tantra masáž trvající 2 hodiny znamená, že celé dvě hodiny Vás bude masér či masérka masírovat. Ujistěte před návštěvou, že máte dostatek času, neboť Vás zdarma k masáží čeká úvodní seznámení, sprcha a závěrečné povídání o zážitcích a pak se Váš pobyt může prodloužit na 2,5h a více.

V našem chrámu tantra masáže je nabízena rovněž tantrická masáž pro muže. Úžasným zážitkem pro vás může být i tantra masáže pro ženu. Pokud vás tento druh intimní masáže zaujme natolik, že byste si jej chtěli sami osvojit a překvapit i někoho blízkého takovou masáží, nabízíme vám také individuální kurz tantra masáže.


Ve fotogalerii si můžete prohlédnout náš tantrický masážní salon a jeho interiér.

Přečtěte si reference od zákazníků , kteří už měli tu možnost nás navštívit.

Přehledný ceník tantra masáže, kde najdete všechny nabízené typy masáže pro páry.Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - chrám tantra masáže - Praha!


 
Lakshmi.cz - chrám tantra masáže - Praha (c) 2007 - 2016