EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Tantra masáže - rezervace a kontakt

Chrám tantra masáže Lakshmi provozuje Martina Kopecká, IČ:01532065. Všechny tantrické masáže probíhají v intimním prostředí našeho tantrického masážního salónu (Praha 5 Košíře, nedaleko zasávky Kavalírka), jehož interiéry si můžete prohlédnout na fotografiích. V blízkosti salónu lze skoro vždy zaparkovat. Do zastávky Kavalírka jezdí tramvaje číslo 9,10,16 a autobusy číslo 123. Podrobnější informace jak se dostanete k nám, můžete zjistit z mapy. Pro další informace a rezervace termínů vaší tantra masáže nám prosím volejte: (+420) 776 497 622, nebo můžete použít email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít povolen Java script.

Mapa tantra masáže Praha

Adresa

Lakshmi - chrám tantra masáže - Praha
Slávy Horníka 17
150 00, Praha 5 - Košíře (mapa)

Otvírací doba

Denně od 9h do 21h
Masáže provádíme pouze na základě předběžné rezervace.

Kontakt pro rezervaci a informace

Telefón: (+420) 776 497 622
E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít povolen Java script.

Darujte tantra masáž - objednejte si dárkový kupóny

Tantrická masáž jako dárek!

Darujte nezapomenutelný zážitek, který na Vás čeká v chrámu tantra masáže Lakshmi! Potěšte své známé dárkovým poukazem na originální tantrickou masáž. Dopřejte až 2 hodinový zážitek, po kterém většina mužů a žen touží. V našem překrásném prostředí zažijí naprostou hlubokou relaxaci a zároveň okusí magické kouzlo tantry na vlastní kůži. Pro darování krásné tantra masáže můžete využít formuláře pro objednání dárkové poukázky .

V našem chrámu tantra masáže, můžete uplatnit tyto kupóny:

Tantra masáže - sodexo relax pass, sodexo flexi pass a sodexo dárkový pass Tantra masáže - Ticket Sport Kultura Tantra masáže - Ticket Multi Tantra masáže - Ticket Compliments Dárkový Tantra masáže - Kupon UNIŠEK Tantra masáže - Kupon UNIŠEK+ Tantra masáže - Kupon Cadhoc
Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - chrám tantra masáže - Praha!

 

 

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na shledání během vašich prvních krůčků
při objevování kouzelného světa tantrických masáží.

 

 

 
Lakshmi.cz - chrám tantra masáže - Praha (c) 2007 - 2016