EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

TantraCo je tantra?

Skutečné poznání starodávné tradice tantry je v dnešní době velmi ojedinělé. Mnoho lidí má o tantře nějaký názor, ale velmi málo jich ví, co tantra vlastně je! Takto vzniklo mnoho zkreslených názorů. Nejčastějším je, že tantra je sestavou erotických cvičení. Ne: tantra zaujímá revoluční přístup k celému životu, který vám umožní žít vědomě, s nečekanou intenzitou a otevřeností.

Společnost dnes nedokáže přirozeně přijmout a začlenit sexualitu. Proto se v této oblasti lidé často pohybují mezi extrémy. Autentická tantra však odkrývá střední cestu - jak v sexualitě, tak v životě samotném.

Intimní spojení je zde příležitostí pro muže i ženu k prohloubení koncentrace a k vědomému směřování svých činností k vyššímu stavu Bytí. Díky obrovské intenzitě spojení se vědomí obou partnerů rozšiřuje a sjednocuje, zpočátku mezi nimi samými a později také s vědomím Kosmickým. Nepopsatelná krása poté objímá všechny věci a bytosti. Vše to, co neustále přetrvává, je pak nikdy nekončící žízní po sjednocení milujícího a milovaného.

Tantra je opravdová, výjimečná cesta znovuvytvářející duchovní rozměr, který někdy milostné zkušenosti chybí. Tato praxe rozšiřuje lidské vědomí k nejvyšším hranicím a značně obohacuje poznání člověka a vesmíru. Zároveň skrze překvapivá spojení, vybudovaná podle různorodých fenoménů a vědeckých faktů, otevírá tantra cestu k nekonečným horizontům, kde na neúnavného praktikanta čeká mnoho výjimečných odhalení.

Nedílnou a velmi důležitou součástí této tisícileté tradice je rovněž intimní tantrická masáž, ktetá vám může pomoci odstranit nejrůznější bloky a proniknout hluboko do vašeho nitra.

Další články na téma tantra masáže


V našem chrámu tantra masáže je nabízena tantrická masáž pro muže a samozřejmě také tantrické masáže pro ženy. Úžasným zážitkem pro vás může být i tantra masáž pro páry. Pokud vás tento druh intimní masáže zaujme natolik, že byste si jej chtěli sami osvojit, nabízíme vám také individuální kurz tantra masáže.


Ve fotogalerii si můžete prohlédnout náš tantrický masážní salon a jeho interiér.

Pro další informace a rezervaci termínu vaší tantra masáže využijte naše kontaktní údaje.

Nově nyní můžete využít objednávku služeb také formou dárkového kuponu.
 
Lakshmi.cz - chrám tantra masáže - Praha (c) 2007 - 2016