tantra masáže pro páry

„… děkujeme za skvělý zážitek, masáž jsme si nádherně užili. Shodli jsme se s manželkou, že kdyby nás příště masírovaly stejné masérky, určitě by byl zážitek ještě větší (odpadla by počáteční nejistota). Děkuji.“ Libor

Toužíte po obohacení svého mileneckého vztahu o něco tajuplného a zároveň hodnotného? Láká vás skryté tajemství tantry? Navštivte nás společně se svou partnerkou, partnerem nebo s kýmkoliv, na kom vám záleží. Spojí vás nezapomenutelný zážitek.

• pro ženy • pro muže • tantra masáž Klasika • tantra masáž Anděl

• tantra masáž Senzuál/ Královna • tantra masáž Čtyř-ručka

Tantra masáž probouzí vaše vitální energie, které se rozproudí harmonicky do celého těla, díky čemuž se stanete celkově citlivější a vnímavější – k sobě samému i  k vašemu drahému protějšku.

Ačkoliv tantra masáž ”pro pár” probíhá ve dvou samostatných místnostech, díky tomu, že  budete masírováni ve stejnou dobu, se budou vaše energie i vědomí citelně propojovat. Přesto si každý užijete svou masáž tak, jak potřebujete právě vy osobně…

Po masáži budete překvapeni, že vnímáte jeden druhého jako by novýma očima, vaše srdce budou otevřená a vnímavá k proudění vzájemné lásky. Krásné nové stavy ve vás přetrvají dlouho po masáži, zdaleka nekončí odchodem z Lakshmi.

Masáže pro ženy

ženy

Tantrická masáž utěší a povzbudí vaši ženskou duši. Je to velice uvolňující masáž, při které vnímáte intenzivněji sama sebe a prožíváte radost a rozkoš z dotyku, ale i emoční uvolnění a větší chuť prožívat svou intimitu otevřeněji, hlouběji a bez zábran.

Masáže pro muže

muži

Zažijte velmi smyslnou a intimní tantra masáž, která vás vynese až do nebe. Naše vzrušující tantrická masáž vás přiblíží k mystériu sebepoznání. Dopřejte si blažené rozplývání se při nádherně něžných dotycích krásné masérky nebo masérek, to vše s plnou kontrolou energií.                                                                                                                                            

p

přehled masáží pro páry

 

Tantrická masáž pro partnery je dostupná ve variantách: klasická, exkluzivní (královská pro ženy a senzuál pro muže) a andělská (jemná, vhodná pro začátečníky).

Máte možnost si zvolit i masáž čtyřruční (pro jednoho nebo oba z vás).

Každý z vás si může zvolit právě tu masáž, která ho nejvíce láká, pouze doporučujeme volit stejnou délku masáže.

Pokud si nevíte rady, stačí nám zavolat a my vám vše ochotně vysvětlíme osobně.