EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Originální tantrická masáž pro ženyTantrická masáž pro ženy

Na začátku návštěvy vám bude nejdříve nabídnut šálek čaje nebo sklenice džusu. Během této siesty vám masér nebo masérka krok po kroku vysvětlí, jak bude masáž probíhat a jaké prožitky můžete během tantrické masáže i po ní očekávat. Pocit bezpečí a důvěry jsou pro nás důležitými klíčovými slovy a vždy budete mít možnost říci stop, kdykoliv budete chtít návštěvu přerušit.

Během tantra masáže budete nahá, zatímco masér či masérka bude mít na sobě trenky (popř. tanga). Pro masáž je připraven vysoce kvalitní vonný olej, který se roztírá po celém těle.

Zvláštní dotyky v rámci tantrické masáže probouzí vnitřní energii a pomáhají jí stoupat a rozšiřovat se. Takto budete moci vnímat, jak se celé vaše tělo stává citlivějším vůči orgasmickým prožitkům.

Na závěr si během relaxace chvilku odpočinete a budete si o svých prožitcích moci pohovořit s masérem či masérkou, kteří jsou připraveni vaše dotazy zodpovědet.

Tantrická masáž pro ženy - základní

Tantra masáž určená speciálně pro ženy, která utěšuje a povzbuzuje duši. Seznámení se s tantrou ve vytříbené podobě. Velice uvolňující masáž, při které vnímáte více sebe sama a prožíváte rozkoš a radost z dotyku. Můžete si vybrat, zda Vás bude masírovat masér či masérka. Do této masáž není zahrnuta joni masáž.

rezervace tantra masáže  dárkový poukaz

Hýčkací tantrická masáž pro ženy

Tantra masáže pro ženy můžou mít více podob a tím více možností prožitků. Nechte se hýčkat dvěma tantrickými maséry či masérkami, nebo dokonce třemi a vyberte si víceruční masáže pro ženy! A nechcete raději probudit všechny své smysly na maximum ve společnosti smyslných chrámových zasvětitelek (zasvětitelů)?


Tantra masáž pro ženu - specialni

Reference: Jaká byla tantrická masáž pro ženu?


Dobrý den,
bylo to opět nádherné a energie mám tolik, že jsem ani nemohla spát, asi ještě víc, než minule. Neuvěřitelné, člověk myslí, že se zná natolik a že už sám sebe nemůže ničím překvapit, a ona po 42 letech z ničeho nic přijde taková pecka… Mějte se moc hezky, těším se někdy příště (snad někdy v lednu, doufám, že se rodina dovtípí, co mi má věnovat pod stromeček J).Eva

Dobrý den,
moc hezký, příjemný a zcela jiný zážitek. Příjemné prostředí. Příjemní prostředníci. Naplnilo to moje očekávání. Domnívám se, že tantrickou masáž využijí spíše ženy než muži. Děkuji za zajištění zážitku. Se zážitky pro příjemné prožití vyjmečných chvil. KristýnaV našem chrámu tantra masáže je nabízena rovněž tantrická masáž pro muže. Úžasným zážitkem pro vás může být i tantra masáž pro páry. Pokud vás tento druh intimní masáže zaujme natolik, že byste si jej chtěli sami osvojit, nabízíme vám také individuální kurz tantra masáže.


Ve fotogalerii si můžete prohlédnout náš tantrický masážní salon a jeho interiér.

Přečtěte si reference od zákazníků , kteří už měli tu možnost nás navštívit.

Přehledný ceník tantra masáže, kde najdete všechny nabízené typy masáže pro ženy.


Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - CHRÁM TANTRA MASÁŽE - Praha!


 
Lakshmi.cz - CHRÁM TANTRA MASÁŽE - Praha (c) 2007 - 2016