víkendy tantrických masáží

 

 

Víkend tantrických masáží 15. - 17. 2. 2019, Praha

Jeden z nejlepších dárků, který můžete darovat na Valentýna.

Srdečně vás zveme na mimořádný workshop zaměřený na zasvěcení do techniky tantrických masáží s názornými ukázkami. Čeká vás výuka a praktické procvičování masáží v páru. Dozvíte se cenné informace z oblasti tantry, sexuality a vztahů a naučíte se:

 • jak při masáži zaujmout správný vnitřní postoj
 • zasvěcení do umění tantrické masáže a vědomého doteku
 • jednoduché a účinné metody na prohloubení lásky, důvěry a intimity ve vztahu skrze dotek
 • výjimečné techniky k transformaci a vytříbení sexuality
 • cvičení na probouzení stavu ženskosti a mužnosti
 • hodnotné informace ke snadnějšímu propojení se s partnerem a poznání jeho potřeb
 • ukázky různých druhů doteků podle elementů
 • láskyplnou atmosféru plnou obdivu a úcty

Lektoři: Kristýna Parolková a Michal Švec 

Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již několik let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi. Kristýna je instruktorkou jógy a tantry. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. Věnuje se také intenzivně výukám tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. V Chrámu tantrických masáží Lakshmi je koordinátorkou. Stará se o vzdělávání masérského týmu, přichází s novými nápady a podněty k neustálému vývoji a sebezdokonalování. Nic jí nepotěší víc, než spokojené tváře těch, kteří skrze jemné doteky při masážích či skrze praktikování ásan a meditací na kurzech jógy a tantry postupně poznávají sami sebe a tím i celý svět s jeho skrytými silami. Michal má dlouholeté zkušenosti jako tantrický masér, vyučuje vyšší ročníky jógy v Brně. Neoddělitelnou součástí jeho života je každodenní duchovní praxe, do které patří i tantrické masáže, které kdysi objevil na kurzech pořádaných Duchovní školou Rezonance. Při práci s lidmi je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný pochopením a skrze ně i skutečný podnět pro opravdovou praxi umění tantrické masáže.

Místo konání: centrum jógy Sundari, Vítkova 23, Praha 8

Cena veřejnost: pár 5100, jednotlivec 2900*

Cena návštěvníky kurzů Rezonance: pár 3900, jednotlivec 2200*

V ceně jsou zahrnuty masážní oleje. Je potřeba si s sebou vzít vlastní ručníky a deky či prostěradla.

*Pro jednotlivce nezaručujeme partnera/ partnerku na zkoušení masáže, můžeme ale mezi jednotlivci zajistit domluvu.

Závazné přihlášky a dotazy: do 12. února 2019 na info@lakshmi.cz, tel.: 776 497 622.

 

již proběhlo:

Víkend vědomého doteku 23.- 25. 11. 2018, PRAHA, Centrum Šafránka

Tantrická masáž je jedna z nejvytříbenějších a nejcitlivějších podob umění. Je fascinující jak je vědomý dotek přitažlivý a okouzlující pro naše smysly. Působí přímo a intenzivně na naše emoce a neviditelnou energetickou strukturu, a tak odstraňuje vnitřní napětí i případné bloky. Intimní masáž vytváří hluboké propojení, které se dotýká jak našeho těla, tak naší duše. Pomáhá spojit naši sexualitu s láskou a duchovností. Workshop vědomého doteku je skvělou příležitostí pro páry, jak se na hlubší úrovni propojit se svojí ženskou a mužskou stránkou a nechat v sobě rozkvést a zazářit všechny své úžasné kvality, které mohou následně vzájemně obdivovat. Strávíme spolu víkend, během kterého vytvoříme bezpečný a posvátný prostor. K tomu nám pomohou účinné techniky, hudba, názorné ukázky a přednášky od našich lektorů. Workshop bude obsahovat:

 • zasvěcení do umění tantrické masáže a vědomého doteku
 • jednoduché a účinné metody na prohloubení lásky, důvěry a intimity ve vztahu skrze dotek
 • výjimečné techniky k transformaci a vytříbení sexuality (jak se duchovně rozvíjet pomocí vytříbené sexuality)
 • cvičení na probouzení stavu ženskosti a mužnosti
 • hodnotné informace ke snadnějšímu propojení se s  milovanou bytostí a poznání jejích potřeb
 • ukázky různých druhů doteků podle elementů
 • atmosféru plnou lásky, důvěry a úcty

Lektoři: Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již několik let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi. Kristýna je instruktorkou jógy a tantry. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. Věnuje se také intenzivně výukám tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. V Chrámu tantrických masáží Lakshmi je koordinátorkou. Stará se o vzdělávání masérského týmu, přichází s novými nápady a podněty k neustálému vývoji a sebezdokonalování. Nic jí nepotěší víc, než spokojené tváře těch, kteří skrze jemné doteky při masážích či skrze praktikování ásan a meditací na kurzech jógy a tantry postupně poznávají sami sebe a tím i celý svět s jeho skrytými silami. Michal má dlouholeté zkušenosti jako tantrický masér, vyučuje vyšší ročníky jógy v Brně. Neoddělitelnou součástí jeho života je každodenní duchovní praxe, do které patří i tantrické masáže, které kdysi objevil na kurzech pořádaných Duchovní školou Rezonance. Při práci s lidmi je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný pochopením a skrze ně i skutečný podnět pro opravdovou praxi umění tantrické masáže. Praktické informace:  Místo konání: Na Šafránce 1771/17, Praha 10 – Vinohrady, www.nasafrance.cz. Cena pro pár: 6500 Kč Platba převodem: č. ú: 2121778133/0800, poznámka příjemci: vaše jméno a příjmení. V ceně jsou masážní oleje. Je potřeba vzít si sebou vlastní deky, prostěradla a ručníky. Doporučujeme také pohodlné oblečení, zápisník na poznámky a psací potřeby. V centru je k dispozici sprcha, vybavená kuchyňka.

Závazné přihlášky a dotazy: do 20. listopadu. na info@lakshmi.cz, tel.: 776 497 622.

Víkendy tantrických masáží nabízíme ve dvou variantách:

 • Víkendy tantrických masáží PRO MALÉ SKUPINKY (3 – 5 párů)

místo konání: masážní studio Fusion Therapy, Na Šafránce 17, Praha 10

 • Víkendy tantrických masáží PRO VELKÉ SKUPINY (pro maximálně 40 lidí, nemusí být páry, ale jsou upřednostňovány)

místo konání: Centrum jógy Sundari, Vítkova 23, Praha 8 (zastávka tramvaje Karlínské náměstí)