Nechte se okouzlit vědomým dotekem

Přijměte pozvání do našeho chrámu tantra masáží Lakshmi v Praze, kde vás čeká tajuplná atmosféra a možnost znovu nalézt uvolnění, povzbuzení a nečekaně krásné vnímání sebe sama.

Poslední objednávky přijímáme do 18 hod. večer. Masáž je možná pouze na základě předchozí rezervace. Děkujeme za pochopení.

o nás
o tantra masážích
ceník & objednávky
dárkový poukaz

Léto pro ženy

Využijte letní 30% slevu pro ženy na masáž královna

Tantrická masáž královna je exkluzivní, láskyplná a pečující 150 minutová tantra masáž pro ženy zahrnující i masáž intimních partií.

Tantrické masáže

Tantrická masáž pro ženy

Cesta do vlastního nitra

Spojte se se sebou, probuďte svou ženskost, smyslnost, potěšení a orgasmický potenciál.

Tantrická masáž pro muže

Smyslná, hluboce uvolňující masáž těla na tělo

Probuďte své srdce, ukotvěte se ve své mužnosti a vnitřní síle, zažijte nepodmíněnou lásku a posvátnou erotiku.

tantrická masáž pro páry

Nová jiskra a čerstvost ve vašem vztahu

Nechte se inspirovat a vneste do každodenního života více intimity a vědomé přítomnosti. Přibližte se k sobě, zvyšte radost ze života a erotickou přitažlivost.

Tantrické konzultace

Chtěli byste znát klíče ke zlepšení Vašeho partnerského života? Zajímá Vás, jak dosahovat prožitku mnohonásobných orgasmů? Chcete být schopni zkrotit své intenzivní emoce? Toužíte po tom, abyste prožívali opravdové trvalé naplnění a štěstí?

Vstupte s námi do chrámu tantra masáží Lakshmi

prohlédněte si video s atmosférou našich masáží ↓

O tantře

Tantra nám ukazuje, jak propojit lásku, erotickou přitažlivost a duchovno. Probouzí tak naši životní sílu naplno, a tím i umožňuje maximálně rozvíjet náš vrozený potenciál. Tantra je revoluční přístup k životu přinášející možnost prožívat intenzivně a zcela vědomě přítomný okamžik. Tantrické masáže jsou součástí tantrické cesty k vnitřní svobodě.

S myšlenkou šířit tantrické učení a pomáhat ostatním lidem transformovat erotické energie jsme proto v roce 2007 založili v Praze chrám tantra masáží Lakshmi, místo, kde si člověk při blahodárné tantrické masáži odpočine od každodenního shonu, spojí se s přítomným okamžikem a načerpá nové síly.

V Lakshmi budete mít možnost přivonět k tisíce let staré tantrické životní moudrosti nejen při tantrické masáži. Nabízíme i výuku tantrických masáží, kurzy tantra-jógy a speciální tantrické workshopy, které prohloubí vaše znalosti v oblasti duchovna a sebepoznání. Navíc vás může přiblížit k ostatním lidem s podobnými zájmy.

V čem jsme výjimeční

Proč tantrickou masáž právě v Lakshmi

V Praze jsme byli mezi prvními

tradice od roku 2007

Výborné reference

od zákazníků a zážitkových agentur

Navazující aktivity

v tantře: tantra festival, skupinové nebo individuální kurzy tantry, výuka masáží, speciální workshopy

Okouzlující masérky a maséři

s čistou duší

Osobní přístup

přivítání a krátké sdílení po každé masáži

Odbornost

masírují vás nadšení tantrici s letitými zkušenostmi v oboru, kteří na sobě neustále pracují

Intimní a stylové prostředí

kde se cítíte jako doma

V centru Prahy

Lakshmi se nachází poblíž zastávky metra Anděl

Duchovní přesah

prostor pro váš osobní a duchovní vývoj – skrze tantra masáž i následující možné konzultace

Účinky tantrické masáže

Při návštěvě našeho tantrického chrámu se můžete odevzdat do našich pečujících rukou, uvolnit se, nechat odplout starosti každodenního života a ponořit se do pročišťující koupele dotyků, která vám vykouzlí tajemný úsměv na tváři, který dobře znají všichni zasvěcenci.

Naše tantrická masáž je velice uvolňující, rozpouští psychické napětí a otevírá srdce. Nabízí blahodárné prožitky ze smyslného dotyku, které se rozlévají do celého těla. Tantrická masáž směřuje hluboko do subtilní energetické struktury a postupně vás pomocí vzrušivě příjemných pocitů hluboce pročišťuje, léčí a naplňuje.

Účinkem tantrické masáže bývá pocit hluboké relaxace, osvěžení, energetizace, míru, mystéria, lásky. Z chrámu tantra masáží Lakshmi budete díky tomu odcházet očištěni, hluboce harmonizováni, s prožitkem bezpodmínečného, trvalého štěstí, které pak budete spontánně šířit i do svého okolí.

Zpětné vazby

„V Lakshmi jsem byl poprvé na doporučení kamaráda. Musím říci, že masáž byla naprosto skvělá a úplně naplnila mé očekávání. Skvělý relax a moc příjemná atmosféra. Tantrická masáž jak má být s velkým vnitřním procítěním. Děkuji a mohu jen a jen doporučit.“

Pavel

„Masáž v Lakshmi byla pro mě zážitkem, na které jen tak nezapomenu. Citlivý a vnímavý přístup, vkusné prostředí, mohu jen doporučit.“

Josef

„V Lakshmi jsem byla již podruhé a celý čas, který jsem tam strávila, byl neskutečně příjemný a uvolňující. Úžasné je, že masér je při masáži opravdu přítomný i myšlenkami, což se v dnešní konzumní době již tolik nevidí. Ale jen tak si můžete celou masáž opravdu užít a mít z ní takový krásný zážitek.
Moc děkuji :-)“

Tereza

„… cítil jsem ohromnou záplavu citlivosti, ženské rafinovanosti a vnímavosti…“

- klient Lakshmi