Přijměte pozvání do našeho chrámu tantra masáží Lakshmi v Praze, kde vás čeká tajuplná atmosféra a možnost znovu nalézt uvolnění, povzbuzení a nečekaně krásné vnímání sebe sama.

Tantrické masáže

Tantrická masáž pro ženy

Cesta do vlastního nitra

Spojte se se sebou, probuďte svou ženskost, smyslnost, potěšení a orgasmický potenciál.

Tantrická masáž pro muže

Smyslná, hluboce uvolňující masáž těla na tělo

Probuďte své srdce, ukotvěte se ve své mužnosti, vnitřní síle, probuzené sexualitě a lásce.

Tantrická masáž pro páry

Nová jiskra a čerstvost ve vašem vztahu

Nechte se inspirovat a vneste do každodenního života více intimity a vědomé přítomnosti. Přibližte se k sobě, zvyšte radost ze života a erotickou přitažlivost.

Tantrické konzultace

Nahlédnutí do tajů světa tantry a jeho principů

Chtěli byste znát klíče ke zlepšení Vašeho partnerského života? Zajímá Vás, jak dosahovat prožitku mnohonásobných orgasmů? Chcete být schopni zkrotit své intenzivní emoce? Toužíte po tom, abyste prožívali opravdové trvalé naplnění a štěstí?

Zveme vás z pohodlí vašeho domova na cestu poznání prostřednictvím online tantrických konzultací.

Radost, očista a bytí

relaxace, tvořivá vizualizace, audiomasáž, očistné techniky, léčivá síla lásky, přijetí a kontrola emocí

40 minut

700 Kč

Posvátná erotika

princip polarity ve vztahu, vědomý orgasmus, multiorgasmický muž a žena, probouzení mužnosti a ženskosti

60 minut

1100 Kč

Vědomé milování

erotogenní zóny, probouzení srdce, intimita v páru, rozdíl mezi sexualitou a posvátným erotem, dechová cvičení, síla mysli, meditační techniky

90 minut

1650 Kč

Tantra nám ukazuje, jak propojit lásku, sexualitu a duchovno. Probouzí tak naši životní sílu naplno, a tím i umožňuje maximálně rozvíjet náš vrozený potenciál. Tantra je revoluční přístup k životu přinášející možnost prožívat intenzivně a zcela vědomě přítomný okamžik. Tantrické masáže jsou součástí tantrické cesty k vnitřní svobodě. S myšlenkou šířit tantrické učení a pomáhat ostatním lidem transformovat erotické energie jsme proto v roce 2007 založili v Praze chrám tantra masáží Lakshmi, místo, kde si člověk při blahodárné tantrické masáži odpočine od každodenního shonu, spojí se s přítomným okamžikem a načerpá nové síly. V Lakshmi budete mít možnost přivonět k tisíce let staré tantrické životní moudrosti nejen při tantrické masáži. Nabízíme i výuku tantrických masáží, kurzy tantra-jógy a speciální tantrické workshopy, které prohloubí vaše znalosti v oblasti duchovna a sebepoznání. Navíc vás může přiblížit k ostatním lidem s podobnými zájmy.

proč tantrickou masáž právě v Lakshmi »

  • tradice od roku 2007
  • okouzlující masérky a maséři s čistou duší
  • intimní a stylové prostředí, kde se cítíte jako doma
  • výborné reference od zákazníků a zážitkových agentur
  • slevový systém pro stálé zákazníky
  • profesionalita, odbornost: masírují vás nadšení tantrici s letitými zkušenostmi v oboru, kteří na sobě neustále pracují
  • prostor pro váš osobní a duchovní vývoj
  • navazující aktivity v tantře: tantra festival, skupinové nebo individuální kurzy tantry, výuka masáží, speciální workshopy

kouzlo tantrické masáže

Při návštěvě našeho tantrického chrámu se můžete odevzdat do našich pečujících rukou, uvolnit se, nechat odplout starosti každodenního života a ponořit se do pročišťující koupele dotyků, která vám vykouzlí tajemný úsměv na tváři, který dobře znají všichni zasvěcenci. Naše tantrická masáž je velice uvolňující, rozpouští psychické napětí a otevírá srdce. Nabízí blahodárné prožitky ze smyslného dotyku, které se rozlévají do celého těla. Tantrická masáž směřuje hluboko do subtilní energetické struktury a postupně vás pomocí vzrušivě příjemných pocitů hluboce pročišťuje, léčí a naplňuje. Účinkem tantrické masáže bývá pocit hluboké relaxace, osvěžení, energetizace, míru, mystéria, lásky. Z chrámu tantra masáží Lakshmi budete díky tomu odcházet očištěni, hluboce harmonizováni, s prožitkem bezpodmínečného, trvalého štěstí, které pak budete spontánně šířit i do svého okolí. Čekají na vás krásné a moudré tantrické zasvětitelky a zasvětitelé. Nechte přes své tělo hladit svou duši a otevřete se prožitku božské extáze! Přijměte pozvání do chrámu tantra masáží Lakshmi v Praze i vy. Těšíme se na vás.
tantrická masáž - dárkový poukaz

Slávy Horníka 17, Praha 5 - Košíře

+ 420 776 497 622 • info@lakshmi.cz

09:00 - 21:00

Chrám tantrických masáží Lakshmi