O nás

Chrám tantra masáží Lakshmi

V chrámu tantra masáží Lakshmi se setkáte s nadšenými tantra jogíny, kteří chtějí prostřednictvím tantrických masáží, zážitkových seminářů a kurzů přiblížit starobylou moudrost tantry všem moderním lidem, kteří jsou na tuto hlubokou zkušenost připraveni.

Since 1981

„V tantře existuje prastará tradice předávání znalostí, lásky, energie a dokonce i stavů vědomí prostřednictvím doteku, takže tantrická masáž byla zřejmou metodou, jak lidem ukázat, že mají obrovský neznámý vrozený potenciál.“

Chrám Tantry vznikl v roce 2006 v malém bytě v Christianshavnu. Byli jsme skupina přátel, kteří již několik let praktikovali a vyučovali tantru a zažili hlubokou transformaci ve svých životech.

Cítili jsme, že naše zkušenosti s vědomím, energií a láskou jsou tak zásadní, že si je nemůžeme nechat jen pro sebe – museli jsme najít způsob, jak je předávat dál.

V tantře existuje prastará tradice předávání znalostí, lásky, energie a dokonce i stavů vědomí prostřednictvím doteku, takže tantrická masáž byla zřejmou metodou, jak lidem ukázat, že mají obrovský neznámý vrozený potenciál.

 

Před otevřením našeho prvního chrámu jsme nevěděli, zda bude o tantrické masáže v Dánsku zájem. Nabídek v tomto směru bylo velmi málo a ty existující byly často kontroverzní nebo špatně maskované sexuální služby. Věděli jsme tedy, že bude třeba vynaložit dost úsilí, aby se tantra stala všeobecně přijímanou.

Ale už od prvního dne byl zájem tak velký, že jsme byli skutečně zavaleni telefonáty. Zjevně jsme narazili na velkou potřebu velké části populace: lidskou potřebu láskyplného a vědomého doteku.

Naše Mise & Vize

Naší vizí je zpřístupnit tradiční tantrickou moudrost každému, kdo je na ni připraven, a to prostřednictvím posvátného umění vědomého doteku.

Tantru vnímáme jako duchovní cestu, která nás vede k odhalení naší pravé duchovní podstaty

Tantru vnímáme jako duchovní cestu, která nás vede k odhalení naší pravé duchovní podstaty

Tantru vnímáme jako duchovní cestu, která nás vede k odhalení naší pravé duchovní podstaty

Tantru vnímáme jako duchovní cestu, která nás vede k odhalení naší pravé duchovní podstaty

Tantru vnímáme jako duchovní cestu, která nás vede k odhalení naší pravé duchovní podstaty

Co děláme

Poskytujeme tantrické masáže a konzultace založené na tradičních tantrických principech. Skrze vědomý dotek pomáháme lidem vystoupit z běžného stavu vědomí a žít svůj život jako výraz naší skutečné vnitřní duchovní podstaty.

Náš přístup

Uvědomíme-li si erotickou energii a pozvedneme-li ji do těla, stane se tato energie motorem rychlého osobního a duchovního rozvoje.

V Lakshmi si můžete prožít na vlastní kůži, že je možné s erotickou energií pracovat a objevit její skrytý potenciál, který nám pomáhá vnímat to, kým skutečně jsme.

Naše hodnoty

Věříme, že můžeme učinit svět lepším místem, když nejprve poznáme sami sebe a naplno prozkoumáme to, co je v nás.

Video

Nahlédni do světa Lakshmi

Proč si vybrat naše služby

V čem jsme výjimeční?

Žijeme tantrou

Nabízíme vám jedinečný, nezaměnitelný zážitek u skutečných tantriků. Jsme otevřeni vám dávat další doporučení v oblasti úpravy životního stylu a nalezení životní rovnováhy.

Neustále se vzděláváme

Všichni naši maséři se průběžně vzdělávají v oblasti tantry. Navštěvují týdenní kurzy intenzivní tantry nebo integrální jógy a praktikují tantru ve svém každodenním životě.

Exkluzivní know-how

Máme pro vás exkluzivní know-how: tantrické masáže u nás provádíme výhradně s plnou kontrolou sexuálních energií. Díky tomu u nás možná poprvé v životě prožijete skutečnou extázi a tantrické orgasmy bez ztráty energie!

Masírujeme s láskou

Všichni naši maséři provádějí autentickou tantrickou masáž s láskou, entuziasmem, citlivostí a ladí se na klienta a hluboké potřeby jeho duše.

Konzultace a tantrické vedení

Kromě tantrických masáží nabízíme i konzultace, při kterých je možné dále se vzdělávat v oblasti tantry a osvojit si další tantrické techniky, které můžete začlenit do svého každodenního života.

Duchovní přesah

Kromě času stráveného s klientem, při kterém aplikujeme tradiční tantrický přístup, provádí všichni naši maséři speciální tantricko-jógové techniky před příchodem klienta i po jeho dochodu. Udržují se tak v neustálé harmonii a do času stráveného s klientem vnáší duchovní přesah.

Kdo jsme

Náš tým

Jsme mladí lidé, kteří vnímají výjimečnost v obyčejných věcech. Spojila nás cesta tantry, láska k životu. Máme otevřenou mysl a srdce. Chováme v sobě zažehnutý oheň transformace a nic nás netěší víc, než moment, kdy se nám podaří tento plamen zažehnout i u druhých skrze jedinečné a neopakovatelné prožitky během tantrické masáže.

Tantra je naše duchovní cesta, která naplňuje náš život nejen v podobě tantrických masáží, ale například i meditací, cvičení jógy, neustálého sebevzdělávání, ale zejména vnímáním, že existuje za běžným světem i jakési mystérium, krása, božská harmonie… Tantru a jógu zkrátka milujeme. Navíc, všichni máme v tantrických masážích speciální výcvik a letitou praxi.

 

Naše prostory

Vitae consequat augue. Vivamus eget dolor vel quam condimentum sodales in bibendum odio urna sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sed finibus nisi, sed dictum eros.

Remote Work Office

Vitae consequat augue. Vivamus eget dolor vel quam condimentum sodales in bibendum odio urna sit amet. Nisl massa, ultrices vitae ornare sit amet, ultricies eget orci. Sed vitae nulla et justo pellentesque congue nec eu risus.

"Vitae consequat augue. Vivamus eget dolor vel quam condimentum sodales in bibendum odio urna sit amet."

Kason Espinosa

"In non pulvinar purus. Curabitur nisi odio, blandit et elit at, suscipit pharetra efficitur elit. Semper leo et sapien lobortis facilisis aliquam feugiat ut diam non tempus et malesuada."

Saif Guerra

"Donec sed finibus nisi. Semper leo et sapien lobortis facilisis aliquam feugiat ut diam non tempus et malesuada."

Juanita Moran

The Divi House

1234 Divi St. #1000, San Francisco, CA 94220
(255) 352-6258
Copyright © 2023 Divi. All Rights Reserved.

Office

1234 Divi St. San Francisco, CA 34962

Monday to Friday : 9am – 8pm

Saturday : 10am – 7pm

Sunday : 10am – 6pm