EN | RU | CZ | SK
(+420) 776 497 622
 

Nabídka - tantrická masáž pro mužeTantrická masáž pro muže

Zažijte velmi smyslné a intimní tantra masáže, které uvolňují nejrůznější bloky a napětí. Efektivní způsob, kterým je tato tantrická masáž prováděna, otevírá mužovo srdce a dává mu schopnost více milovat a cítit se být milován, což během masáže pociťuje i osoba dávající. Skrze tuto zkušenost se můžete naučit prožívat orgasmus bez ejakulace, který je prožíván v celém těle jako nepopsatelný stav extáze a lásky a může trvat celé hodiny.

Neměli byste však očekávat, že prožijete tento druh hlubokého orgasmu celého těla, dokud nebudou rozpuštěny vaše sexuální bloky, napětí či zábrany. Toto se obvykle děje postupně, podle pokročilosti, a někdy může být potřeba více sezení.
Tantrická masáž pro muže - základní

Smyslná tantrická masáž, která vás seznámí s magickým kouzlem tantry. Nechejte se rozplývat blažeností nádherných dotyků, zapomeňte tak na veškeré starosti a pociťte zázrak tantry přijetím všeho krásného, co Vám tato masáž nabízí. Masérka Vás svými dotyky postupně uvolňuje, probouzí erotické energie, které zároveň dokonale kontroluje. Masírující používají při masáži ruce, vlasy a další části těla, ale nedojde při ní k masáži pohlaví.

rezervace tantra masáže  dárkový poukaz  ceník masáží


Speciální tantrická masáž pro muže

Tantrická masáž pro muže může mít více podob a tím více možností prožitků. Nechte se hýčkat dvěma tantrickými masérkami, nebo dokonce třemi a vyberte si víceruční masáže pro muže! A nechcete raději probudit všechny své smysly na maximum ve společnosti smyslných chrámových zasvětitelek?


Fotka jak probíhá tantrická masáž pro muže

Jak dlouho trvá tantrická masáž

Tantrická masáž trvající 1,5 hodiny znamená, že celou tuto dobu vás bude masérka masírovat. Ujistěte se však, že máte dostatek času, neboť vás zdarma čeká úvodní seznámení s masérkou, sprcha, závěrečné povídání o zážitcích a pak se Váš pobyt může prodloužit na 2h a více.

Reference: Jaká byla tantrická masáž pro muže?

Milá slečno D.,
děkuji za úžasný zážitek, celý den byl pak náramně příjemný, díky Vaší skvělé péči. Těším se na opakování, kdy už budu líp vědět o co jde a celou rozkoš s Vámi si tak lépe prožít a vychutnat. Mějte hezký den. Václav

Dobrý den,
děkuji za skvělou masáž bylo to úžasné a blahodárné. jste moc šikovná. těším se na další návštěvu Jirka


V našem chrámu tantra masáže poskytujeme rovněž tantrické masáže pro ženy. Úžasným zážitkem pro vás může být i tantra masáž pro páry. Pokud vás tento druh intimní masáže zaujme natolik, že byste si jej chtěli sami osvojit, nabízíme vám také individuální kurz tantra masáže.


Ve fotogalerii si můžete prohlédnout náš tantrický masážní salon a jeho interiér.

Přečtěte si reference od zákazníků , kteří už nás navštívili a nelitovali.

Přehledný ceník tantra masáže, kde najdete všechny nabízené typy masáže pro muže.


Rezervace tantra masáže na: (+420) 776 497 622
 Lakshmi - CHRÁM TANTRA MASÁŽE - Praha!


 
Lakshmi.cz - CHRÁM TANTRA MASÁŽE - Praha (c) 2007 - 2016