O Lakshmi

V chrámu tantra masáží Lakshmi se setkáte s nadšenými tantra jogíny, kteří chtějí prostřednictvím tantrických masáží, zážitkových seminářů a kurzů přiblížit starobylou moudrost tantry všem moderním lidem, kteří jsou na tuto hlubokou zkušenost připraveni.

fungujeme od roku 2010

Historie Lakshmi

Naše vize

Chrám tantra masáží Lakshmi jsme založili v roce 2010 s odvážnou myšlenkou přinést do Prahy něco nového, co v té době ještě nebylo tak rozšířené. Od začátku jsme měli jasnou vizi – nabídnout tradiční přístup k tantra masážím, který by byl zároveň unikátní a obohacující pro klienty.

Jak to začalo

„V té době jsme nevěděli, jaký bude o naše masáže skutečný zájem. Byli jsme jako průkopníci v oblasti tantra masáží v Praze, a proto jsme se ocitli v nejistotě,“ vzpomíná jeden ze zakladatelů salonu. „Ale právě tato nejistota nám dala motivaci a odhodlání přinést do naší práce to nejlepší.“

Co nás spojuje

Sdíleli jsme lásku k tantra masážím a věřili, že tato prastará umění mohou poskytnout lidem hlubší a harmoničtější spojení s vlastním tělem a duší. Naším cílem bylo vytvořit prostor, kde klienti mohou prožít jedinečný zážitek spojený s relaxací, rozvojem vlastní erotiky a objevováním vnitřní rovnováhy.

Náš příběh

Začátky nebyly snadné, ale s oddaností a pevnou vírou v kvalitu své práce jsme postupně překonali všechny překážky. „Pamatuji si, jak jsme každý den pracovali na zdokonalování našich technik, posilování týmu masérů a vytváření prostředí, které podporuje klid a pohodu,“ říká jeden ze zakladatelů. „A brzy jsme začali sklízet plody naší práce – spokojené a loajální klienty, kteří se k nám rádi vraceli.“

Současnost

Dnes je Chrám tantra masáží Lakshmi uznávaným a respektovaným místem pro tantra masáže v Praze. „Jsme hrdí na to, čeho jsme dosáhli, a jsme vděční za každého, kdo nám důvěřuje a vrací se k nám pro další jedinečný zážitek,“ dodává zakladatel.

V čem jsme výjimeční?

Duchovní přesah

Všichni naši maséři provádí speciální tantrické techniky před příchodem klienta i po jeho odchodu. Udržují se tak v neustálé harmonii a do času stráveného s klientem vnáší duchovní přesah.

Neustále se vzděláváme

Naši maséři navštěvují stejný mezinárodní kurz tantry a praktikují tantru ve svém každodenním životě. Navíc se maséři skrze pravidelná setkání v masážích neustále rozvíjí.

Exkluzivní know-how

Tantrické masáže u nás provádíme výhradně s plnou kontrolou erotických energií. Díky tomu u nás možná poprvé v životě prožijete tantrické orgasmy bez ztráty energie!

Masírujeme s láskou

Všichni naši maséři provádějí autentickou tantrickou masáž s láskou, entuziasmem, citlivostí a ladí se na klienta a hluboké potřeby jeho duše.

Náš tým

Všichni naši maséři a masérky absolvují stejný mezinárodní kurz tantry. Kontinuálně se rozvíjí skrze pravidelné týdenní semináře a odpovídající každodenní osobní praxi práce s energií. Každý z nich navíc absolvoval osobní výuku tantrických masáží i několikaletý akreditovaný kurz v Dánsku zaměřený na tantrické nauky. Z těchto důvodů nejsou rozdíly mezi nimi dané různou kvalifikací až tak markantní v porovnání s jinými tantrickými salóny.

Přesto chápeme, že každá masérka či masér má svou unikátní energii. Proto Vám v případě Vašeho zájmu rádi zašleme jejich fotografie. Fotografie posíláme z toho důvodu, že podle nás o člověku řeknou více než slova. Klient se skrze ně na dané maséry a masérky může do nějaké míry naladit a zjistit, zda vnímá, že mají nějaké společné afinity. Obecně se ale dá říci, že tantrická masáž je díky své transcendentní povaze unikátní prožitek, který se nedá jednoduše předem odhadnout pomocí toho či onoho faktoru, důležité je důvěřovat a učinit si vlastní osobní zkušenost.

Prostory Lakshmi

Náš chrám tantrických masáží nabízí příjemnou a posvátnou atmosféru. V Lakshmi se budete cítit jako v oáze klidu a mystéria, kde budete moci zapomenout na své každodenní starosti a ponořit se do kouzla přítomného okamžiku, kam vás neomylně zavedou vaše smysly. Nahlédněte k nám skrze fotogalerii.

„… cítil jsem ohromnou záplavu citlivosti, ženské rafinovanosti a vnímavosti…“

- klient Lakshmi