Tantrické konzultace

 

NAHLÉDNĚTE DO TAJŮ SVĚTA TANTRY A JEHO PRINCIPů

Chtěli byste znát klíč ke zlepšení Vašeho partnerského života? Zajímá Vás, jak dosahovat prožitku mnohonásobných orgasmů? Chcete být schopni zkrotit své intenzivní emoce? Toužíte po trvalém naplnění a štěstí?

Zveme vás do našeho chrámu na cestu poznání prostřednictvím tantrických konzultací.

Naši maséři a masérky jsou také zkušenými terapeuty a lektory tantry, a hlavně jsou letitými praktikanty s bohatou zkušeností, kteří Vás s láskou a v bezpečném prostředí provedou tématem, které je pro Vás nyní aktuální. Mohou Vám také pomoci prohloubit účinky tantrické masáže.

Témata konzultací propojíme s Vaším reálným životem a životními zkušenostmi. Díky tomuto propojení budete moct získat ucelenější pohled na sebe sama a postupně harmonizovat sebe a své vztahy. Každé sezení obsahuje účinné tantrické techniky pro skutečné zkvalitnění vašeho života, zvětšení radosti, pocitu blahobytu a rozvoje vaší osobnosti. Tyto jednoduché techniky budete poté moct zařadit do svého každodenního života.

Tantrickou konzultaci můžete navštívit jednorázově či vícekrát podle Vaší individuální potřeby, tak abyste měli dostatek prostoru pro kontinuální vzdělávání a vývoj. Sezení je možné absolvovat jako jednotlivec anebo v páru.

Přehled konzultací

Každou tantrickou konzultaci lze podle potřeby prodloužit. Každých započatých 30 minut stojí 500 CZK.

Ceník

40 minut

CZK 800

60 minut

CZK 1 200

90 minut

CZK 1700

„… cítil jsem ohromnou záplavu citlivosti, ženské rafinovanosti a vnímavosti…“

- klient Lakshmi