Tantrické konzultace

 

NAHLÉDNĚTE DO TAJŮ SVĚTA TANTRY A JEHO PRINCIPů

Jak tantrická konzultace probíhá?

Chtěli byste znát klíč ke zlepšení Vašeho partnerského života? Zajímá Vás, jak dosahovat prožitku mnohonásobných orgasmů? Chcete být schopni zkrotit své intenzivní emoce? Toužíte po trvalém naplnění a štěstí?

Zveme vás do našeho chrámu na cestu poznání prostřednictvím tantrických konzultací.

K dispozici Vám jsou zkušení terapeuté a lektoři tantry, kteří Vás s láskou a v bezpečném prostředí provedou tématem, které právě teď v životě řešíte. Tantrickou konzultaci si můžete objednat také se svou oblíbenou masérkou, která Vám může pomoct prohloubit účinky tantrické masáže.

Témata konzultací propojíme s Vaším reálným životem a životními zkušenostmi. Díky tomuto propojení budete moct získat ucelenější pohled na sebe sama a postupně harmonizovat sebe a své vztahy. Každé sezení obsahuje účinné tantrické techniky pro skutečné zkvalitnění vašeho života, zvětšení radosti, pocitu blahobytu a rozvoje vaší osobnosti. Tyto jednoduché techniky budete poté moct zařadit do svého každodenního života.

Tantrickou konzultaci můžete navštívit jednorázově či vícekrát podle Vaší individuální potřeby, tak abyste měli dostatek prostoru pro kontinuální vzdělávání a vývoj. Sezení je možné absolvovat jako jednotlivec anebo v páru.

Přehled konzultací

Všechny tantrické konzultace je možné prodloužit o 30 minut.

Ceník

40 minut

CZK 700

60 minut

CZK 1 100

90 minut

CZK 1650

„… cítil jsem ohromnou záplavu citlivosti, ženské rafinovanosti a vnímavosti…“

- klient Lakshmi

Přehled konzultací

Všechny tantrické konzultace je možné prodloužit o 30 minut.

konzultace v délce 40 minut

konzultace v délce 60 minut

konzultace v délce 90 minut