tantra masáže pro páry

„… děkujeme za skvělý zážitek, masáž jsme si nádherně užili. Shodli jsme se s manželkou, že kdyby nás příště masírovaly stejné masérky, určitě by byl zážitek ještě větší (odpadla by počáteční nejistota). Děkuji.“ Libor

Toužíte po obohacení svého mileneckého vztahu o něco tajuplného a zároveň hodnotného? Láká vás skryté tajemství tantry? Navštivte nás společně se svou partnerkou, partnerem nebo s kýmkoliv, na kom vám záleží. Spojí vás nezapomenutelný zážitek.

  • Tantrická masáž pro pár probouzí vaše vitální energie, které se rozproudí harmonicky do celého těla, díky čemuž se stanete celkově citlivější a vnímavější k sobě samému i  ke svému drahému protějšku.
  • Ačkoliv tantrická masáž pro pár probíhá ve dvou samostatných místnostech, díky tomu, že  budete masírováni ve stejnou dobu, se budou vaše energie i vědomí citelně propojovat. Přesto si každý užijete svou masáž tak, jak potřebujete právě vy osobně.
  • Po tantrické masáži pro pár budete překvapeni, že vnímáte jeden druhého jako by novýma očima, vaše srdce budou otevřená a vnímavá k proudění vzájemné lásky. Krásné nové stavy ve vás přetrvají dlouho po masáži, zdaleka neskončí odchodem z Lakshmi.
tantrické masáže pro PÁRY trvání (hod.) cena (Kč)
tantra masáž ANDĚLSKÁ 90 4 100
tantra masáž KLASICKÁ 90 5 500
tantra masáž KLASICKÁ 120 7 500
tantra masáž LAKSHMI RITUÁL 150 9 900

 

Masáže pro ženy

ženy

Tantrická masáž utěší a povzbudí vaši ženskou duši. Je to velice uvolňující masáž, při které vnímáte intenzivněji sama sebe a prožíváte radost a rozkoš z dotyku, ale i emoční uvolnění a větší chuť prožívat svou intimitu otevřeněji, hlouběji a bez zábran.

Masáže pro muže

muži

Zažijte velmi smyslnou a intimní tantra masáž, která vás vynese až do nebe. Naše vzrušující tantrická masáž vás přiblíží k mystériu sebepoznání. Dopřejte si blažené rozplývání se při nádherně něžných ženských dotycích, to vše s plnou kontrolou energií.