soukromá výuka tantra masáže

 

Sníte o úžasné tantrické masáži pro někoho blízkého nebo milovaného? Zde se vám možná nabízí cesta. Nemusíte být vyškolení maséři, protože během soukromé výuky tantrické masáže se naučíte dávat lásku trochu tantričtějším způsobem.

Nabízíme vám soukromou výuku tantrických masáží pro:   

  • jednotlivce (figuranta nebo figurantku si buď zajistíte sami, nebo Vám je zajistíme my (+ 3000,- k ceně výuky)
  • páry (přijdete společně a navzájem se na sobě učíte)
  • malé skupiny (dva až tři páry)

O tom, jak probíhá soukromá výuka tantrické masáže, si můžete přečíst více podrobností zde.

Poznámka: Soukromá výuka tantrických masáží bude probíhat v chrámu tantra masáží Lakshmi, případně na jiné, domluvené adrese. Po dokončení kurzu vám rádi vystavíme diplom o jeho absolvování. Toto malé školení vás nicméně nekvalifikuje jako tantrického maséra nebo masérku a je určeno pouze pro zcela soukromé potřeby.

Ceny soukromé výuky tantra masáže:

Základní výuka tantrické masáže (3 sezení po cca 2,5h) – 10 900 Kč

Pokročilá výuka tantrické masáže: masáž jóni/lingamu (cca 1,5h) – 2 900 Kč. Tato výuka je možná pouze po předchozím absolvování základní výuky tantrické masáže.

Doplňkové lekce nad rámec základní výuky: 2 600 Kč

Kurz tantra masáže je koncipován jako výuka pro soukromé páry, které chtějí tímto způsobem obohatit svůj intimní život. Nikdo by ale v žádném případě neměl očekávat, že bude schopen podat profesionální výkon po absolvování tří základních lekcí. 

Připravujeme: 

  • školení pro kvalifikované terapeuty – certifikované kurzy tantrických masáží. Prosím kontaktujte nás přímo pro aktualizované informace.