často kladené dotazy – faq

SPODNÍ PRÁDLO MASÉREK

 

 

 

 

Naše masérky i maséři mají během masáže na sobě spodní prádlo a během masáže si ho nesvlékají. Naše masáže jsou profesionální služba a tudíž není potřeba očekávat, že když je klient během masáže bez oděvu, měla by být bez oděvu i masérka.
DOTÝKÁNÍ SE MASÉREK
Tantrická masáž v Lakshmi zahrnuje službu v podobě masáže pro klienta, ne masáž masérky od klienta. Masérka se při své práci musí často velice soustředit, protože pracuje s mnoha složkami reality najednou. Nevyžádaná interakce nebo podovolené dotyky mohou být vnímány jako rušení a překročení osobní zóny.
Vše ale samozřejmě záleží na vzájemné dohodě mezi Vámi a danou masérkou.
Ve většině případů je v pořádku se například dotýkat nebo chytit její ruky nebo se na závěr masáže obejmout.
Uvědomujeme si, že je pro muže výzvou zůstat pasivní ve chvíli, kdy by jim přirozenost velela „objímat“, „dotýkat se“ apod. Ovšem situace při masáži zcela přirozená není a vyžaduje vyšší míru sebeovládání, téměř úplnou fyzickou pasivitu a vnitřní aktivitu (pozornost).
MASÁŽ LINGAMU A ORGASMUS
V Lakshmi neprovádíme mužům přímou masáž lingamu, neposkytujeme sexuální služby a masáže nesměřují k běžnému orgasmu (známému jako „happy ending“).
Tantrická masáž v Lakshmi vám ale může přinést jiné krásné prožitky, kterým se říká tantrické orgasmy. Při nich je sexuální potenciál zcela zachován a využit vytříbeným způsobem. Více se dozvíte v článku Náš přístup k lingamu.
Ženám masáž jóni nabízíme při masáži Královna a Kleopatra.
JAK DLOUHO TRVÁ MASÁŽ?
Délka zakoupené tantrické masáže je brána jako čistý čas, který strávíte v masérně. Zároveň se počítá s 30 minutami navíc na příchod a odchod. Pokud by se tedy nezvykle více protáhl hovor, je možné, že to bude na úkor délky masáže. Variantou v takové situaci je i příplatek.
Příklad: Máte objednanou 90´masáž na 15:00. Terapeutka počítá v tomto případě s tím, že na Vás má čas do 17:00 a že tou dobou budete odcházet.
Zde si můžete přečíst Jak konkrétně u nás masáž probíhá.
FOTKY MASÉREK

V případě seriózního zájmu o masáž v Lakshmi je možné požádat o zaslání fotek našeho aktuálního masérského týmu nebo masérek, které mají službu v požadované termíny.

BUDE PÁROVÁ MASÁŽ V JEDNÉ MÍSTNOSTI?
Rozložení našich prostor neumožňuje párovou masáž v jedné místnosti. Považujeme to ovšem za výhodu, protože pár by si měl přijít užít masáž jako zážitek, do kterého se ponoří každý podle svého tempa a momentálních potřeb – ideálně v soukromí vlastní místnosti. Samozřejmě bude i prostor na společné sdílení a konzultace v zóně naší recepce.
Více o párových masážích se dočtete zde.
PRVNÍ TANTRA MASÁŽ

Pro nováčky v oblasti tantry a tantrických masážích doporučujeme začít s andělskou tantra masáží anebo se k nám objednat na předběžnou konzultaci.

Více se o masáži u nás dočtete zde.

Výpověď klienta Lakshmi po první masáži si můžete přečíst zde.

 

 

 

PARKOVÁNÍ

Lakshmi je situovaná v malé ulici, kde většinou není problém s parkováním.

Parkovat bezplatně můžete Po – Pá po 20h a o víkendu nebo, pokud se Vám poštěstí najít volné místo v první části ulice, kde nejsou modré zóny.

 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

 

 

Dárkové poukazy Vám kdykoliv rádi přizpůsobíme na míru, například doplníme Váš osobní vzkaz a podobně. Můžete je objednat online a zaplatit převodem anebo se pro ně zastavit u nás v salonu (po předchozí dohodě).