tantra festival 2020

Letos jsme si pro vás připravili v rámci Tantra festivalu workshop Erotogenní zóny – objevování chrámu těla. Můžete se těšit na naše oblíbené lektory, na Kristýnu a Michala v sobotu 24. října od 18:40.

 

Vstupenky na Tantra Festival si můžete zajistit předem zde.

 

Během našeho workshopu vás zavedeme do kouzelného světa Umění doteku. Pro letošní Tantra Festival jsme si pro vás připravili seminář o erotogenních zónách. Snad každý ví, že existují tyto výjimečné a citlivé oblasti našeho těla. Jsou často zmiňovány, ale prakticky jsou spíše zanedbávány. Přitom jejich osvojení otevírá brány k nepopsatelným a slastně blaženým prožitkům i během milování a současně jde o jeden z klíčů k úspěchu při milostné kontinenci.

Jak je tedy můžeme použít jako dokonalé odrazové můstky k nebeským výšinám erotické slasti?

Náš seminář s praktickými ukázkami vás provede erotogenními zónami pohledem tradiční tantry. Dozvíte se mimo jiné o jejich roli při tantrické masáži, jejich zapojení při milostné předehře a následně o jejich důležitosti při dosahování celotělových či mnohočetných orgasmů.

tantra festival 2018

Chrám tantra masáží Lakshmi je tradičním hostem na Tantra Festivalu, kde pořádáme různé praktické workshopy týkající se tantrických masáží.

Letos se můžete těšit na náš workshop s titulem Sedmé nebe tantrické masáže. Výuku povede Kristýna s Michalem v sobotu 20. 10. 2018 od 18:45. Vstupenky na Tantra Festival si můžete zajistit předem zde.

Během workshopu se zaměříme na to, co vše si můžeme sdělit skrze dotyk, tedy na komunikaci beze slov. Tam, kde slova nestačí, přichází dotyk, který promluví za nás. Různé druhy dotyků přináší různorodá sdělení a uvědomění jak o nás samých, tak i o našich blízkých.

Láskyplný dotyk je vděčná forma komunikace v páru, která vede k vzájemnému porozumění.

V umění tantrických masáží se používá více druhů dotyků, každý z nich má svůj specifický účel.  Během našeho workshopu se seznámíme s některými z nich a pak skrze jednotlivá prožitková cvičení budeme moci přímo vnímat jejich působení.

Tento workshop nás povede k vzájemnému propojení s milovanou osobou. Zároveň si díky postupnému otevírání našeho srdce budeme moci uvědomit sami sebe do větší hloubky.

Správný dotyk může dělat zázraky…

tantra festival 2019

Letošní ročník Tantra festivalu pomůžeme obohatit  naším workshopem Umění erotického doteku. Výuku povede Kristýna s Michalem v sobotu 2.11. od 13:30.

V tomto praktickém workshopu si vysvětlíme a ochutnáme, jak se vydat na cestu od instinktivní sexuality k vytříbenému a naplňujícímu erotickému zážitku pomocí doteku. Každý z nás může postupně objevovat krásy vytříbené energie posvátného erótu, energie, která nás osvobozuje a inspiruje.

Při probouzení erotické energie skrze dotek začneme postupně objevovat náš skrytý erotický potenciál. Naučíme se být hraví, smyslní a spontánní. Zároveň budeme moct prožívat opravdové vnitřní naplnění a štěstí. Díky praktikování erotického doteku můžeme také odstraňovat předsudky, různé sexuální bloky a inhibice.

Mytický bůh Erós, který se zrodil z prvotního Chaosu, svojí tvůrčí silou stvořil nejen všechny bytosti, ale především zažehl oheň lásky a nabídl lidem možnost vědomé milostné extáze, čímž dal stvoření smysl ve vývoji a ukazuje tím i cestu k dokonalému štěstí skrz poznání našeho nitra i nitra milované bytosti.

Pojďme se společně naučit erotickému doteku, který má sílu probouzet naše srdce a povznést naši bytost k extatickým výšinám.

Jste srdečně zváni vydat se společně s námi na cestu ke Svobodě.