víkendy tantrických masáží

 

 

Víkend Tantrických masáží

23.- 25. 6. 2023 Praha, Centrum jógy Sundari

 

Milí jogíni, tantrici, zájemci o tantrické masáže, zveme Vás na výjimečný víkend pro dvojice se zkušenými lektory a maséry tantrických masáží Kristýnou Parolkovou a Michalem Švecem.

Tento víkendový workshop vám nabídne hluboký vhled do starobylých tantrických masážních technik, jejichž uplatnění v každodenním intimním životě ocení každý účastník víkendu. Zaměříme se na praktické osvojení teoreticky vyložených postupů a principů. Workshop zahrnuje názorné ukázky vzorových masáží.

Na co se můžete těšit:

  • hlubší poznání vytříbené a povznášející energie čistého erotu
  • umění dávání a přijímání vědomého dotyku
  • praktické uplatnění tantrických principů
  • metody k naplnění základní potřeby intimity v páru
  • vědomá práce s polaritou a přitažlivostí, probouzení ženskosti/mužnosti,
  • účinné rozpouštění případných bloků

Přihlásit se můžete zde.

O lektorech

Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již více let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi.

Kristýna je instruktorkou esoterické integrální jógy a esoterické tantrajógy. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. Věnuje se také intenzivně výuce tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. Velice ji naplňuje pomáhat ostatním na jejich cestě znovu nalézání sebe sama, ať již skrze jemné doteky při tantrických masážích či během duchovní praxe na kurzech.

Michal má bohaté zkušenosti jako tantrický masér i učitel masáží, vyučuje také esoterickou integrální jógu v Brně, spolupořádá tantrické workshopy. Při výuce tantrických masáží je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný uvědoměním a skrze obojí pak i hlubší podnět pro opravdové uplatnění plodů umění tantrické masáže v životě. Jeho oblíbenými tématy v duchovní praxi jsou probouzení duše a tajemství zdroje vědomí.

Praktické informace

Workshop se bude konat v prostorách pražského centra Sundari na adrese Vítkova 23, Praha 8 – Karlín.
V centru se nachází zázemí k posezení a relaxaci, šatny, recepce, k dispozici je také sprcha a malá kuchyňka.
Doporučujeme mít pohodlné oblečení, zápisník na poznámky a psací potřeby. V ceně jsou masážní oleje, je ale potřeba vzít si sebou vlastní deky, prostěradla a ručníky.

Během víkendu bude možnost přespání přímo v centru jógy Sundari (vlastní spacák a karimatku sebou) za poplatek 200 Kč / osoba / noc.
Předpokládaný začátek v pátek 23. 6. v 18h, předpokládaný konec v neděli 25. 6. v 17h.

Cena a platba

při přihlášení a platbě do 8. 6.:

 • kurzisté dvojice 4.500 Kč jednotlivec 2.600 Kč
 • veřejnost dvojice 5.800 Kč jednotlivec 3.400 Kč
 • dvojice kurzista + nekurzista 5.150 Kč

při přihlášení a platbě od 9. 6.:

 • kurzisté dvojice 5.100 Kč jednotlivec 2.900 Kč
 • veřejnost dvojice 6.400 Kč jednotlivec 3.700 Kč
 • dvojice kurzista + nekurzista 5.750 Kč
 • přespání v Sundari 200 Kč za noc/osoba - vlastní karimatka a spacák

Platba na účet č. 2400298394 / 2010.

Poznámka příjemci: vaše jméno a příjmení
VS: 99230606
Storno poplatek: 500 Kč

Přihlášení a kontakt

Těšíme se na Vaše přihlášky prostřednictvím tohoto formuláře:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfry3dEJFC9fj9tE4Fqsra6Y4vBRj2w4TQo0gWQrgHzMDmq4w/viewform

Závazné přihlášky nejpozději do 20. června.
Případné dotazy směřujte prosím na elonie@jogin.cz.
Kapacita je omezena.

Těšíme se na Vás,

Kristýna a Michal

Víkend pořádá Chrám tantrických masáží Lakshmi a Duchovní škola Rezonance.

Víkend Tantrických masáží

13.- 15. 5. 2022 Praha, Centrum jógy Sundari

Zveme Vás na výjimečný víkend pro dvojice se zkušenými lektory a maséry Tantrických masáží Kristýnou Parolkovou a Michalem Švecem.

Tento víkendový workshop vám nabídne hluboký vhled do starobylých tantrických masážních technik, jejichž uplatnění v každodenním intimním životě ocení každý účastník víkendu. Zaměříme se na praktické osvojení teoreticky vyložených postupů a principů. Workshop zahrnuje názorné ukázky vzorových masáží.

Na co se můžete těšit:

 • hlubší poznání vytříbené a povznášející energie čistého erotu
 • umění dávání a přijímání vědomého dotyku
 • praktické uplatnění tantrických principů
 • metody k naplnění základní potřeby intimity v páru
 • vědomá práce s polaritou a přitažlivostí, probouzení ženskosti/mužnosti,
 • účinné rozpouštění případných bloků

O lektorech:

 

Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již více let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi.

 

Kristýna Parolková

Kristýna je instruktorkou esoterické integrální jógy a esoterické tantryjógy. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. Věnuje se také intenzivně výuce tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. Velice ji naplňuje pomáhat ostatním na jejich cestě znovu nalézání sebe sama, ať již skrze jemné doteky při tantrických masážích či během duchovní praxe na kurzech.

Michal Švec

Michal má bohaté zkušenosti jako tantrický masér i učitel masáží, vyučuje také esoterickou jógu v Brně, spolupořádá tantrické workshopy. Při výuce tantrických masáží je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný uvědoměním a skrze obojí pak i hlubší podnět pro opravdové uplatnění plodů umění tantrické masáže v životě. Jeho oblíbenými tématy v duchovní praxi jsou probouzení duše a tajemství zdroje vědomí.

Praktické informace:

Workshop se bude konat v prostorách pražského centra Sundari na adrese Vítkova 23, Praha 8 – Karlín. V centru se nachází zázemí k posezení a relaxaci, šatny, recepce. K dispozici je sprcha a malá kuchyňka. Doporučujeme si vzít sebou pohodlné oblečení, zápisník na poznámky a psací potřeby. V ceně jsou masážní oleje. Je potřeba vzít si sebou vlastní deky, prostěradla a ručníky. Během víkendu bude možnost přespání přímo v centru jógy Sundari (vlastní spacák a karimatku sebou).

Cena a platba

Cena veřejnost                             dvojice 5900 Kč                      jednotlivec 3700 Kč*

Cena kurzisté                               dvojice 4700 Kč                      jednotlivec 2900 Kč*

*Pro jednotlivce nezaručujeme partnera/partnerku pro zkoušení masáže, zajistíme však možnost domluvy s účastníkem / účastnící workshopu, kteří také dorazí sami.

Platba na účet č.:  2121778133/0800

Poznámka příjemci: Víkend Tantra masáží, vaše jméno a příjmení

Přihlášení a kontakt:

Závazné přihlášky nejpozději do 8. května.

Pro přihlášení vyplňte prosím následující formulář:
https://forms.gle/1ehcNt3F2ExCoWz5A

Kontakt pro případné dotazy tel.: 776 497 622

Kapacita je omezena.

Víkend pořádá Chrám tantrických masáží Lakshmi a Duchovní škola Rezonance.

již proběhlo:

Víkend tantrických masáží, 28. 2. - 1. 3. 2020 Praha

Náš víkendový workshop vám nabídne hluboký vhled do starobylých tantrických masážních technik, jejichž uplatnění v každodenním intimním životě ocení každý účastník víkendu. Zaměříme se na praktické osvojení teoreticky vyložených postupů a principů. Workshop zahrnuje názorné ukázky vzorových masáží.

Účinky workshopu

 • přináší hlubší poznání naší erotické anatomie
 • pomáhá naplnit základní potřeby intimity v páru
 • učí nás pracovat s polaritou a přitažlivostí díky zvědomování naší ženskosti/mužnosti
 • účinně rozpouští případné intimní a emoční bloky
 • probouzí oboustranně obohacující prožívání vědomého dotyku a nabízí praktické uplatnění mnoha tantrických principů…

Zveme vás na výjimečný víkend pro dvojice se zkušenými učiteli a maséry tantrických masáží Kristýnou Parolkovou a Michalem Švecem.

Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již více let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi. Kristýna je instruktorkou jógy a tantry. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. V Chrámu tantrických masáží Lakshmi je koordinátorkou. Věnuje se intenzivně výuce tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. Nic jí nepotěší víc, než spokojené tváře těch, kteří díky jemným dotekům při masážích či během duchodní praxe na kurzech jógy a tantry, postupně znovu nalézají sami sebe a svou cestu k Lásce. Michal má dlouholeté zkušenosti jako tantrický masér i lektor masáží, vyučuje také vyšší ročníky jógy v Brně, spolupořádá tantrické workshopy. Při výuce tantra masáží je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný pochopením a skrze ně i hlubší podnět pro opravdové uplatnění umění tantrické masáže. Jeho oblíbeným tématem v duchovní praxi je tajemství zdroje vědomí.

Adresa: Vítkova 23, Praha 8 – Karlín

Platba do 14. 2: Cena veřejnost - dvojice 5100 Kč , jednotlivec 2900 Kč*, Cena kurzisté - dvojice 3900 Kč, jednotlivec 2200 Kč*

Platba od 14. 2.: Cena veřejnost - dvojice 5500 Kč, jednotlivec 3300 Kč*, Cena kurzisté - dvojice 4300 Kč, jednotlivec 2500 Kč

Platba na účet č.: 2121778133/0800    Poznámka příjemci: Víkend Tantra masáží, vaše jméno a příjmení

Závazné přihlášky posílejte na info@lakshmi.cz nejpozději do 22. února. Kontakt pro případné dotazy tel.: 776 497 622

Pro absolventy Víkendu tantrických masáží chystáme navazující víkendový workshop Jóni a lingam od 18. do 19. 4.

Víkend tantrických masáží 15. - 17. 2. 2019, Praha

Jeden z nejlepších dárků, který můžete darovat na Valentýna.

Srdečně vás zveme na mimořádný workshop zaměřený na zasvěcení do techniky tantrických masáží s názornými ukázkami. Čeká vás výuka a praktické procvičování masáží v páru. Dozvíte se cenné informace z oblasti tantry, sexuality a vztahů a naučíte se:

 • jak při masáži zaujmout správný vnitřní postoj
 • zasvěcení do umění tantrické masáže a vědomého doteku
 • jednoduché a účinné metody na prohloubení lásky, důvěry a intimity ve vztahu skrze dotek
 • výjimečné techniky k transformaci a vytříbení sexuality
 • cvičení na probouzení stavu ženskosti a mužnosti
 • hodnotné informace ke snadnějšímu propojení se s partnerem a poznání jeho potřeb
 • ukázky různých druhů doteků podle elementů
 • láskyplnou atmosféru plnou obdivu a úcty

Lektoři: Kristýna Parolková a Michal Švec

Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již několik let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi. Kristýna je instruktorkou jógy a tantry. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. Věnuje se také intenzivně výukám tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. V Chrámu tantrických masáží Lakshmi je koordinátorkou. Stará se o vzdělávání masérského týmu, přichází s novými nápady a podněty k neustálému vývoji a sebezdokonalování. Nic jí nepotěší víc, než spokojené tváře těch, kteří skrze jemné doteky při masážích či skrze praktikování ásan a meditací na kurzech jógy a tantry postupně poznávají sami sebe a tím i celý svět s jeho skrytými silami. Michal má dlouholeté zkušenosti jako tantrický masér, vyučuje vyšší ročníky jógy v Brně. Neoddělitelnou součástí jeho života je každodenní duchovní praxe, do které patří i tantrické masáže, které kdysi objevil na kurzech pořádaných Duchovní školou Rezonance. Při práci s lidmi je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný pochopením a skrze ně i skutečný podnět pro opravdovou praxi umění tantrické masáže.

Místo konání: centrum jógy Sundari, Vítkova 23, Praha 8

Cena veřejnost: pár 5100, jednotlivec 2900*

Cena návštěvníky kurzů Rezonance: pár 3900, jednotlivec 2200*

V ceně jsou zahrnuty masážní oleje. Je potřeba si s sebou vzít vlastní ručníky a deky či prostěradla.

*Pro jednotlivce nezaručujeme partnera/ partnerku na zkoušení masáže, můžeme ale mezi jednotlivci zajistit domluvu.

Závazné přihlášky a dotazy: do 12. února 2019 na info@lakshmi.cz, tel.: 776 497 622.

Víkend vědomého doteku 23.- 25. 11. 2018, PRAHA, Centrum Šafránka

Tantrická masáž je jedna z nejvytříbenějších a nejcitlivějších podob umění. Je fascinující jak je vědomý dotek přitažlivý a okouzlující pro naše smysly. Působí přímo a intenzivně na naše emoce a neviditelnou energetickou strukturu, a tak odstraňuje vnitřní napětí i případné bloky. Intimní masáž vytváří hluboké propojení, které se dotýká jak našeho těla, tak naší duše. Pomáhá spojit naši sexualitu s láskou a duchovností. Workshop vědomého doteku je skvělou příležitostí pro páry, jak se na hlubší úrovni propojit se svojí ženskou a mužskou stránkou a nechat v sobě rozkvést a zazářit všechny své úžasné kvality, které mohou následně vzájemně obdivovat. Strávíme spolu víkend, během kterého vytvoříme bezpečný a posvátný prostor. K tomu nám pomohou účinné techniky, hudba, názorné ukázky a přednášky od našich lektorů. Workshop bude obsahovat:

 • zasvěcení do umění tantrické masáže a vědomého doteku
 • jednoduché a účinné metody na prohloubení lásky, důvěry a intimity ve vztahu skrze dotek
 • výjimečné techniky k transformaci a vytříbení sexuality (jak se duchovně rozvíjet pomocí vytříbené sexuality)
 • cvičení na probouzení stavu ženskosti a mužnosti
 • hodnotné informace ke snadnějšímu propojení se s  milovanou bytostí a poznání jejích potřeb
 • ukázky různých druhů doteků podle elementů
 • atmosféru plnou lásky, důvěry a úcty

Lektoři: Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již několik let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi. Kristýna je instruktorkou jógy a tantry. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. Věnuje se také intenzivně výukám tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. V Chrámu tantrických masáží Lakshmi je koordinátorkou. Stará se o vzdělávání masérského týmu, přichází s novými nápady a podněty k neustálému vývoji a sebezdokonalování. Nic jí nepotěší víc, než spokojené tváře těch, kteří skrze jemné doteky při masážích či skrze praktikování ásan a meditací na kurzech jógy a tantry postupně poznávají sami sebe a tím i celý svět s jeho skrytými silami. Michal má dlouholeté zkušenosti jako tantrický masér, vyučuje vyšší ročníky jógy v Brně. Neoddělitelnou součástí jeho života je každodenní duchovní praxe, do které patří i tantrické masáže, které kdysi objevil na kurzech pořádaných Duchovní školou Rezonance. Při práci s lidmi je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný pochopením a skrze ně i skutečný podnět pro opravdovou praxi umění tantrické masáže. Praktické informace:  Místo konání: Na Šafránce 1771/17, Praha 10 – Vinohrady, www.nasafrance.cz. Cena pro pár: 6500 Kč Platba převodem: č. ú: 2121778133/0800, poznámka příjemci: vaše jméno a příjmení. V ceně jsou masážní oleje. Je potřeba vzít si sebou vlastní deky, prostěradla a ručníky. Doporučujeme také pohodlné oblečení, zápisník na poznámky a psací potřeby. V centru je k dispozici sprcha, vybavená kuchyňka.

Závazné přihlášky a dotazy: do 20. listopadu. na info@lakshmi.cz, tel.: 776 497 622.

Víkendy tantrických masáží nabízíme ve dvou variantách:

 • Víkendy tantrických masáží PRO MALÉ SKUPINKY (3 – 5 párů)

místo konání: masážní studio Fusion Therapy, Na Šafránce 17, Praha 10

 • Víkendy tantrických masáží PRO VELKÉ SKUPINY (pro maximálně 40 lidí, nemusí být páry, ale jsou upřednostňovány)

místo konání: Centrum jógy Sundari, Vítkova 23, Praha 8 (zastávka tramvaje Karlínské náměstí)