tantra masáže pro muže

„… cítil jsem ohromnou záplavu citlivosti, ženské rafinovanosti a vnímavosti…“

Zažijte velmi smyslnou a intimní tantra masáž pro muže, která vás vynese až do nebe. Dopřejte si blažené rozplývání se při nádherně něžných a procítěných dotycích krásné masérky. Rozšiřte své vědomí a poznejte mystérium tantry jako takové…

Efektivní způsob, jakým je u nás tantrická masáž prováděna, rozvolní nejrůznější skryté blokace a napětí, otevírá mužské srdce a dává mu schopnost více milovat, ale i lásku otevřeně přijímat. S čistou hlavou i srdcem pak budete sám sebe i svět vnímat jinýma očima.

Masáž je prováděna s dokonalou kontrolou erotických energií. Dbá se na jejich zachování a harmonické proudění. Díky tomu se můžete přiblížit zkušenosti legendárního vícenásobného orgasmu. Tento typ orgasmu je prožíván v celém těle například jako vlny příjemného chvění nebo nepopsatelný stav extáze a lásky, s dozvukem celé hodiny, ale i dny po masáži.

Neměli byste však očekávat, že prožijete tento druh celostního orgasmu, dokud se nerozpustí vaše mentální zábrany spojené s emocemi a sexualitou. K jejich rozpouštění dochází obvykle postupně, krok po kroku. Někdy proto může být zapotřebí více tantrických masáží, než se ke schopnosti extatického orgasmu celého těla (spojeného se zachováním sexuální látky uvnitř vašeho těla) dopracujete.

tantrické masáže pro MUŽE trvání (min.) cena (Kč)
tantra masáž ANDĚLSKÁ 90 2 100
tantra masáž LÉČENÍ SRDCE 90 2 700
tantra masáž KLASICKÁ 90 3 100
tantra masáž KLASICKÁ 120 3 900
tantra masáž KLASICKÁ 150 4 900
tantra masáž ČTYŘRUČNÍ  90 4 900
tantra masáž ČTYŘRUČNÍ 120 6 500
tantra masáž LAKSHMI RITUÁL 150 5 200
tantra masáž SULTÁN (3 masérky) 120 9 900

mohlo by vás zajímat

  • Masérky jsou při tantrické masáži v Lakshmi pouze v elegantním spodním prádle a topless. Dotýkají se vás pažemi, vlasy a dalšími částmi svého těla: masáž je částečně tělo na tělo, velice intimní a smyslná.
  • Pro muže, který je při masáži zcela nahý, bývá masáž velmi vzrušující a může proto dojít k erekci – to je v pořádku. Erekce ovšem není vnímána jako výzva k přímé stimulaci lingamu. S vašimi probuzenými erotickými energiemi bude masérka pracovat tak, abyste dosáhl co nejhlubších pocitů blaženosti, štěstí, extáze, naplnění… zkrátka různých typů tantrických orgasmů, to vše se zachováním energie.

Více o našem přístupu k intimní masáži lingamu a jóni se dočtete v našem magazínu.