TANTRA MASÁŽE

“ … bylo to opět překrásné a energie mám tolik, že jsem ani nemohla spát, asi ještě víc, než minule. Neuvěřitelné, člověk myslí, že se zná natolik a že už sám sebe nemůže ničím překvapit, a ona po 42 letech z ničeho nic přijde taková pecka… Mějte se moc hezky, těším se někdy příště.“  Monika 

Tantrická masáž v Lakshmi je hluboce relaxační, omlazující a léčivý zážitek, který podněcuje naši citlivost a probouzí energii. Prohlubuje se díky ní schopnost prožívat momenty niterného štěstí. Je to velmi smyslná a intimní masáž, která zároveň uvolňuje různá psychická napětí a blokace spojené s prožíváním naší sexuality, jež bývají zdrojem každodenních problémů našeho života.

Při tantrické masáži jsou erotické energie probouzeny řízeným způsobem, takže postupně proudí do celé naší stále uvolněnější bytosti – a harmonizují ji nejen na hmotné úrovni. Jak je to možné?

Při autentických tantrických masážích se místo ztráty energie při výbušném orgasmu (po němž následuje ochabnutí zájmu v dotycích pokračovat) postupně učíme erotickou energii uchovávat a používat k prohloubení stavů radosti, spokojenosti a celkového naplnění.

Erotické prožitky budeme vnímat intenzivněji a rozsáhleji, takže již nebudou omezeny pouze na určitou tělesnou oblast, ale rozšíří se do celého našeho těla. A nejen to. Blahodárně zasáhnou i úroveň emoční, mentální a duševní.

Správně prováděná tantrická masáž probouzí naši schopnost dávat i přijímat lásku. V esoterické jogínské tradici je dobře známo, že srdeční čakra (anáhatačakra) je propojena s hmatovým smyslem. To mimo jiné poukazuje na to, že citlivým a vnímavým dotykem je možné probouzet naše srdce. Tantrická masáž v nás tak – většinou zcela spontánně – probouzí takové krásné stavy a vlastnosti jako je bezpodmínečná láska, soucit a empatie.

přehled masáží

Tantrické masáže nabízíme pro ženy, pro muže i pro páry a to v různých variantách (klasická, exkluzivní a andělská).

Můžete si zvolit různou délku masáže, čtyřruční masáž a speciální přídavky jako je meditace, jogínská relaxace nebo výuka práce s energií.

Také se u nás můžete tantrické masáže naučit.

Pokud si nevíte rady, vše vám ochotně vysvětlíme osobně.

zajímavost

Lakshmi patří mezi ty výjimečné salóny, kde se na závěr masáže provádí speciální postup (tzv. sublimace), který zajišťuje krystalizaci rozprouděných energií ve vyšších energetických centrech (čakrách). Díky tomu vám zážitky z masáže vydrží déle a budou blahodárnější.

Více o tantře a masážích se dočtete v našem magazínu.