tantra festival 2018

Chrám tantra masáží Lakshmi je tradičním hostem na Tantra Festivalu, kde pořádáme různé praktické workshopy týkající se tantrických masáží.

Letos se můžete těšit na náš workshop s titulem Sedmé nebe tantrické masáže. Výuku povede Kristýna s Michalem v sobotu 20. 10. 2018 od 18:45. Vstupenky na Tantra Festival si můžete zajistit předem zde.

Během workshopu se zaměříme na to, co vše si můžeme sdělit skrze dotyk, tedy na komunikaci beze slov. Tam, kde slova nestačí, přichází dotyk, který promluví za nás. Různé druhy dotyků přináší různorodá sdělení a uvědomění jak o nás samých, tak i o našich blízkých.

Láskyplný dotyk je vděčná forma komunikace v páru, která vede k vzájemnému porozumění.

V umění tantrických masáží se používá více druhů dotyků, každý z nich má svůj specifický účel.  Během našeho workshopu se seznámíme s některými z nich a pak skrze jednotlivá prožitková cvičení budeme moci přímo vnímat jejich působení.

Tento workshop nás povede k vzájemnému propojení s milovanou osobou. Zároveň si díky postupnému otevírání našeho srdce budeme moci uvědomit sami sebe do větší hloubky.

Správný dotyk může dělat zázraky…