Námi nabízená výuka tantra masáže se skládá z části teoretické a z části praktické. Větší část výuky tantra masáže je zaměřena prakticky.

Přiveďte k nám svou partnerku, partnera či blízkou osobu a masáž bude demonstrována na ní. Vše se bude odehrávat v pomalém tempu a s respektem k limitům vaší partnerky či partnera. Pokud neznáte nikoho, kdo by Vám mohl ležet modelem, zajistíme Vám modela/modelku z řad našich mesérů/masérek.

Výuka tantra masáže zahrnuje minimálně tři sezení, ale pokud budete chtít své dovednosti prohloubit ještě více, domluvíme se na větším počtu. Je samozřejmě výhodou, pokud máte s masáží již nějaké zkušenosti, ale pro absolvování výuky to není podmínkou.

Během prvního setkání si společně dáme šálek čaje nebo sklenici vody a mezitím si promluvíme o tom, co výuka obsahuje a co se od dávajícího a přijímajícího očekává. Budeme se věnovat také teoretickým aspektům tantrické masáže. Povíme si o správném vnitřním postoji při tantrické masáži a o základních tantrických principech. Potom začne samotná masáž. Masírovaná osoba je nahá, zatímco vy a masér či masérka na sobě budete mít trenky (popř. tanga). Výchozí pozice masírované osoby je obličejem dolů. Lektor vám vysvětlí a ukáže techniky tantra masáže a vy je budete opakovat…Věnujeme se převážně zadní části těla. Nakonec si všichni společně promluvíme o prožité zkušenosti a lektor vám zodpoví případné dotazy.

Na druhé lekci si osvěžíme masáž zadní strany těla, s tím, že aktivní je především dávající. Pak přejdeme k výuce tantrické masáže přední části těla. Opět opakujete tahy a dotyky po lektorovi.

Na třetím setkání budete mít příležitost sami ukázat, co jste se naučili. Lektor nebo lektorka vám v průběhu pomůže a poradí, pokud budete potřebovat, ale bude tentokrát více v pozadí.

Abyste díky kurzu tantra masáže dosáhli co nejlepších výsledků, je doporučováno nejméně jednou mezi každým setkáním trénovat doma.

autorka: Lolo