Po příjemném uvítání a občerstvení se budete ještě zcela v civilu chvilku seznamovat s masérkou nebo masérem a proberete případné otázky před masáží. Další konkrétní postup je následující: 

Před masáží

  • Půjdete si dát sprchu a poté se zcela nahá nebo nahý uložíte na matraci ve vyhřáté, intimně osvětlené chrámové masérně.
  • Necháme vás chviličku o samotě relaxovat, abyste se mohl/-a začít těšit na tantrickou bohyni nebo tantrického zasvětitele, která chvilku na to vstoupí do dveří a začne vám provádět nezapomenutelnou, rituální tantrickou masáž.
  • Masér/-ka je na masáž připravena tělesně i duševně. Před vaším příchodem provádí speciání přípravu. Při masáži je topless a v elegantním spodním prádle, které si nechá po celou dobu masáže.

Průběh masáže

  • Masáž je ze začátku velmi jemná, aby se mezi vámi navazoval postupně stále hlubší kontakt. Časem přidává na intenzitě doteku i prožitku. Mohou nastat chvíle, kdy se pohyb naopak zastaví, abyste mohl/-a hlouběji procítit, co všechno se s vámi vlastně děje.
  • Při velmi intenzivních prožitcích nezapomínejte sledovat svůj dech a pozorně sledovat své prožitky. Nebojte se dát průchod svým emocím.
  • Je v pořádku, pokud se budete cítit tělesně vzrušený/-á. Masér/ka tu je mimo jiné od toho, aby vám pomohla prožít vzrušení nejen v celém těle, ale i na citové a duševní rovině. Nechte se překvapit, co všechno tantrická masáž nabízí za netušené prožitky…
  • Co všechno se bude dít, je předem záhadný dar, který dáváte sám sobě, díky své otevřenosti srdce a mysli..

 

Závěr masáže

  • Na závěr masáže provádíme tzv. sublimaci, která vám bude stručně vysvětlena ještě před masáží. Pro vás se tím nic nemění, jde pouze o to, abyste se nelekl/-a, že se najednou mění styl masáže. Je to naše specialita, která zajišťuje ukotvení rozprouděných energií ve vyšších energetických centrech podél páteře (čakrách).
  • Díky tomuto postupu (tzv. sublimaci) můžete i delší dobu po masáži cítit například větší otevřenost srdce, pocit lehkosti, budete plní energie, ale zároveň klidu a radosti. Tyto úžasné a dlouhodobé účinky tantrické masáže jsou možné právě díky tomu, že je prováděna se zachováním vašich sexuálních energií, jak jsme již zmínili výše. Kdyby tomu tak nebylo, mohl/-a byste se po takovém povrchním erotickém prožitku cítit unavený, vyprahlý a malátný.
  • Sublimací masáž končí. Vy dál relaxujete a uvědomujete si účinky masáže. Masér/ka se odejde upravit a vrátí se s občerstvením, abyste ještě chvilku strávili v klidu společně a když budete mít chuť, můžete si popovídat o svých prožitcích při masáži a domluvit případné pokračování spolupráce.