Víkend Tantrických masáží

13.- 15. 5. 2022 Praha, Centrum jógy Sundari

Zveme Vás na výjimečný víkend pro dvojice se zkušenými lektory a maséry Tantrických masáží Kristýnou Parolkovou a Michalem Švecem.

Tento víkendový workshop vám nabídne hluboký vhled do starobylých tantrických masážních technik, jejichž uplatnění v každodenním intimním životě ocení každý účastník víkendu. Zaměříme se na praktické osvojení teoreticky vyložených postupů a principů. Workshop zahrnuje názorné ukázky vzorových masáží.

Na co se můžete těšit:

  • hlubší poznání vytříbené a povznášející energie čistého erotu
  • umění dávání a přijímání vědomého dotyku
  • praktické uplatnění tantrických principů
  • metody k naplnění základní potřeby intimity v páru
  • vědomá práce s polaritou a přitažlivostí, probouzení ženskosti/mužnosti,
  • účinné rozpouštění případných bloků

O lektorech:

Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již více let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi.

 

 

Kristýna Parolková

Kristýna je instruktorkou esoterické integrální jógy a esoterické tantryjógy. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. Věnuje se také intenzivně výuce tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. Velice ji naplňuje pomáhat ostatním na jejich cestě znovu nalézání sebe sama, ať již skrze jemné doteky při tantrických masážích či během duchovní praxe na kurzech.

Michal Švec

Michal má bohaté zkušenosti jako tantrický masér i učitel masáží, vyučuje také esoterickou jógu v Brně, spolupořádá tantrické workshopy. Při výuce tantrických masáží je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný uvědoměním a skrze obojí pak i hlubší podnět pro opravdové uplatnění plodů umění tantrické masáže v životě. Jeho oblíbenými tématy v duchovní praxi jsou probouzení duše a tajemství zdroje vědomí.

Praktické informace:

Workshop se bude konat v prostorách pražského centra Sundari na adrese Vítkova 23, Praha 8 – Karlín. V centru se nachází zázemí k posezení a relaxaci, šatny, recepce. K dispozici je sprcha a malá kuchyňka. Doporučujeme si vzít sebou pohodlné oblečení, zápisník na poznámky a psací potřeby. V ceně jsou masážní oleje. Je potřeba vzít si sebou vlastní deky, prostěradla a ručníky. Během víkendu bude možnost přespání přímo v centru jógy Sundari (vlastní spacák a karimatku sebou).

Cena a platba

Cena veřejnost                             dvojice 5900 Kč                      jednotlivec 3700 Kč*

Cena kurzisté                               dvojice 4700 Kč                      jednotlivec 2900 Kč*

*Pro jednotlivce nezaručujeme partnera/partnerku pro zkoušení masáže, zajistíme však možnost domluvy s účastníkem / účastnící workshopu, kteří také dorazí sami.

Platba na účet č.:  2121778133/0800

Poznámka příjemci: Víkend Tantra masáží, vaše jméno a příjmení

Přihlášení a kontakt:

Závazné přihlášky nejpozději do 8. května.

Pro přihlášení vyplňte prosím následující formulář:
https://forms.gle/1ehcNt3F2ExCoWz5A

Kontakt pro případné dotazy tel.: 776 497 622

Kapacita je omezena.

Víkend pořádá Chrám tantrických masáží Lakshmi a Duchovní škola Rezonance.