Máte tak trochu pocit, že se svět v posledním roce zastavil?  Maličké každodenní radosti a připomínání si svátků vás právě  může vytáhnout ze stereotypu a ponuré nálady. Lepší příležitost než Svatý Valentýn snad ani není!

Vytvořili jsme seznam těch absolutně nejlepších věcí, které můžete dělat se svou drahou polovičkou pro nezapomenutelný Valentýn 2021.

Vydejte se na túru.

Celodenní výlet a procházky jsou skvělým způsobem, jak se odreagovat a uvolnit. Možná máte oblíbené místo nebo budete chtít vyzkoušet novou destinaci. Ať tak či onak, určitě si užijete spoustu zábavy, protože budete ve skvělé společnosti.

Připravte si vaflový bar.

Je brunch vaše oblíbené společné jídlo? Vytvořte si vafle svých snů s bohatou nabídkou ingrediencí. Vše co potřebujete je těsto na vafle, vaflovač a vše, po čem touží vaše chuťové buňky. Vyzkoušejte restovaná jablka, hrušky či brusinky se smetánkou.

Hrajte si na průvodce a turistu.

Existuje ve vašem městě nějaké místo či památka, kterou jste vždycky chtěli navštívit? Překvapte vašeho milovaného prohlídkou krásných míst, jen tentokrát s výkladem. Zahrajte si na průvodce, nastudujte si text o vašem městě, domovních znameních, oblíbených kašnách či milostných zákoutích. Překvapte vašeho milovaného netradiční prohlídkou jeho oblíbených míst.

Napište si milostné dopisy.

Pokud jste to nikdy předtím neudělali, nyní je čas napsat písemně, proč je váš partner pro vás tak výjimečný. Řekněte mu, které z jeho vlastností nejvíce obdivujete, jak na vás působí a proč jste se do něho zamilovala.

Pošlete svého partnera na lov pokladu.

Pokud je vaším milostným jazykem obdarování, pošlete svého blízkého na lov pokladu stopami okvětních lístků růží a ručně psaných nápovědí, aby našel vámi připravený Valentýnský dárek.

Vykoupejte se spolu.

Pro perličkovou koupel hodnou líbánkového apartmánu obklopte vanu svíčkami, pokropte vodu okvětními lístky růží a na dosah ruky položte podnos s jahodami pokrytými čokoládou a láhev šampaňského.

Cvičte společně jógu.

Užijte si společně čas při synchronizovaném protahování a dýchání. Zklidněte se, staňte se bdělejším a vnímejte se lépe. Pokud vás zajímají i filozofické aspekty, tak se koukněte na jogin.cz.

Zúčastněte se spolu nějakého online kurzu.

Je nějaká dovednost, kterou chcete oba oprášit? Naučit se společně něco nového je skvělý způsob, jak se spojit. Vyzkoušejte kurz vaření, taneční lekce nebo psaní básní.

Dejte si navzájem masáž.

Vezměte si láhev tělového oleje, upravte náladu svíčkami a jemnou hudbou v pozadí a dopřejte partnerovi alespoň 30 minut masážní terapie. Buďte vnímaví vůči jeho pocitům a dopřejte mu celou svou pozornost.

Vytvořte album vašeho vztahu.

Dokonce i partneři, kteří si tak moc nepamatují  datum vašeho výročí se rozzáří nad takovým dárkem. Shromážděte fotografie vašeho vztahu, staré útržky vstupenek a vytvořte krásnou knihu, kterou si oba budete cenit!

Upečte něco sladkého.

Vyskočte ráno z postele a upečte oblíbené sušenky jen v kuchyňské zástěře. Uvidíte, jak bude koukat! Nebude vědět, jestli má dřív zakousnout vás či mňamku. A budete mít sladkou odměnu, kterou si můžete společně užít, můžete zkusit cookies či perníčky ve tvaru srdíček. Anebo si dejte snídani v posteli. Na Valentýna si připravte lahodnou snídani a užijte si ji lenošením v posteli. Bude to příjemná změna od obvyklého ranního shonu.

Uvařte večeři společně.

Speciální domácí jídlo může být mnohem romantičtější, než se jít najíst do super rušné restaurace. I když nemáte dovednosti šéfkuchaře, můžete si připravit nezapomenutelnou večeři, na které si oba pochutnáte.