Při návštěvě našeho tantrického chrámu se můžete odevzdat do našich pečujících rukou, uvolnit se, nechat odplout starosti každodenního života a ponořit se do pročišťující koupele dotyků, které vám vykouzlí tajemný úsměv na tváři, kterému porozumí jen ti zasvěcení.

Naše tantrická masáž je velice uvolňující, rozpouští psychické napětí a otevírá srdce. Nabízí blahodárné prožitky ze smyslného dotyku, které se rozlévají do celého těla. Směřuje hluboko do subtilní energetické struktury a postupně vás pomocí vzrušivě příjemných pocitů hluboce pročišťuje, léčí a naplňuje. Účinkem masáže bývá pocit hluboké relaxace, osvěžení, energetizace, míru, mystéria, lásky…

Z Lakshmi budete díky tomu odcházet očištěni, hluboce harmonizováni, s prožitkem bezpodmínečného, trvalého štěstí, které pak budete spontánně šířit i do svého okolí.

Čekají na vás krásné a moudré tantrické zasvětitelky a zasvětitelé. Nechte přes své tělo hladit svou duši a otevřete se prožitku božské extáze! Přijměte pozvání do chrámu tantra masáží Lakshmi v Praze i vy. Tešíme se na vás.