29.11. – 1. 12. 2019, Praha – Centrum Sundari

Workshop volně navazuje na Víkend tantrických masáží pořádaný Chrámem Lakshmi. Tentokrát se zaměříme na tantrickou masáž celého těla a na masáž intimních partií: Jóni a Lingamu.

Tantra je starověkou indickou tradicí z dob, kdy byli muž a žena uctíváni jako Bůh a Bohyně. Náš postoj k partnerovi může být změněn a povznesen skrze tantrickou masáž. Páry, které se vzájemně masírují, včetně Jóni a Lingamu, můžou značně obohatit svůj vztah větším množstvím pozitivní energie a radosti. Při této masáži se postupně zvýší schopnost naladit se na partnera a vzájemně se propojit na hlubší úrovni. Umění intimní masáže Jóni a Lingamu nám umožní zlepšit intenzitu našeho orgasmu, včetně schopnosti zakoušet mnohonásobné orgasmy.

Workshop bude obsahovat:

– zasvěcení do tantrické masáže Jóni a Lingamu

– prohloubení znalostí o tantrické masáži pro ženu a pro muže

– umění vědomého doteku

– hodnotné informace ke snadnějšímu porozumění milované osobě a poznání jejích intimních potřeb

– výjimečné techniky k transformaci a vytříbení sexuality

– jednoduché a účinné metody na procítění lásky, důvěry a intimity ve vztahu skrze dotek

 

Praktické informace:

Místo konání: Vítkova 23, Praha 8 – Karlín

Cena: 7500 Kč /pár

Závazné přihlášky a dotazy: do 26. listopadu

Kontakt: info@lakshmi.cz, tel.: 776 497 622, www.lakshmi.cz

V ceně jsou masážní oleje. Je potřeba vzít si sebou vlastní deky, prostěradla a ručníky. Doporučujeme také pohodlné oblečení, zápisník na poznámky a psací potřeby. V centru je k dispozici sprcha, kuchyňka.

INTENZIVNÍ WORKSHOP je určen PRO PÁRY, které se již v minulosti účastnili alespoň jedenkrát Víkendu tantrických masáží organizovaného Chrámem tantrických masáží Lakshmi. Počet míst je omezený na 10 párů. V případě velkého zájmu vypíšeme další termín konaný po Novém roce.