Toužíte po doteku, který pronikne až do Vaší duše? Přijďte si odpočinout a vychutnat 15 minut vědomého láskyplného doteku do sálu Crystal, který se na celý víkend promění na Chrám tantra masáží.

Pečovat o Vás bude zkušený tým Lakshmi – chrámu tantra masáží.

Není to úplně totéž jako kompletní tantra masáž, která běžně trvá 2-3 hodiny, ale může to být opravdový pohled do nebe, extatická ochutnávka.

Sál Crystal sousedí s hlavním festivalovým sálem Prema.

Vědomý dotek je komunikace bez slov, v čisté přítomnosti a spojení, ve které již není prostor pro myšlenky, strachy a napětí v srdci. Bezpečné místo, ve kterém můžeme relaxovat a prozkoumávat sebe, naše srdce a spojení s ostatními.

Vědomý dotyk je jednoduše nabízení doteku se soucitným záměrem podpory, ujištění, vyživení a uzdravení.

Tantra masáž, je úžasná příležitost vystoupit z běžného stavu vědomí do kouzelného prostoru, dostat se do kontaktu s vlastním srdcem a mít přímou zkušenost se svou hlubší povahou prostřednictvím vědomého smyslového doteku, vnímání vaší podstaty jako extatické a neomezené bytosti. Tantra masáž je hluboce uvolňující, energizující a probouzející zážitek, který zvyšuje vnitřní klid a radost z života. Při tantrické masáži probouzíme smyslné potěšení a erotickou energii vytříbeným a kontrolovaným způsobem. Šíříme energii do celého těla a používáme ji jako způsob přístupu k hlubšímu stupni potěšení, do toho, co bychom mohli nazvat extatickým štěstím.