„Souhra okolností, nebo andělé tahající za nitky mě nakonec dovedli k zážitku, který překračuje hranice běžné sexuality.“
Tomáš Kramár

Obdrželi jsme mnoho pozitivních a krásných výpovědí od klientů Chrámu tantrických masáží Lakshmi, nicméně tato výpověď je výjimečná svým intimním nádechem a upřímností.

Za hranicemi vzrušení

Příslib tantrické masáže někdy vyvolává v mužích dost divoké představy. „Čekal jsem zkrátka něco jako: země se zachvěla a já padal a padal.“ Přiznává Tomáš Kramár. Realita muže být ale ještě mnohem zajímavější.

Přiznám se hned počátku, že když jsem dostal nabídku jít na tantrickou masáž, zajásal jsem při představě rafinovaných sexuálních hmatů nekonečna se stupňujícího vzrušení, završeného velkým třeskem…

Přitom nejsem tantrou nepolíbený, absolvoval jsem se svou ženou v minulosti dva víkendové kurzy tantrických masáží a nějakou tu masáž od kamarádek z tantry jsem taky dostal. Ale představa profi slečny v dech beroucí atmosféře tantrického salonu byla jedním slovem – vzrušující. Jenže souhra okolností, nebo andělé tahající za nitky mě nakonec dovedli k zážitku, který překračuje hranice běžné sexuality. A uvědomil jsem si, že jsem si žhavou erotickou masáží chtěl především kompenzovat sexuální krizi, kterou jsem prožíval ve vztahu. O co bych se však býval ochudil!

Kristýna z Chrámu tantra masáží Lakshmi byla opatrná už do telefonu: nechtěla být házená do jednoho pytle s erotickými masážemi, které mají tantru jen v názvu. Aha, to mě nejspíš přesvědčilo, protože jsem nějak už od přírody vysazený na to, co zavání duchovnem a osobním rozvojem.

Lakshmi je malý, ale útulný chrám prosycený atmosférou posvátné sexuality. Kristýna mi v několika větách řekla, co mě čeká (dvouhodinová olejová masáž celého těla), co mě určitě nečeká (masáž intimních partií) a co se čeká ode mě (v půlce se otočit z břicha na záda). Dám si horkou sprchu a uléhám na červené lože.

Masáž je jemná, vytváří ve mně zajímavou kombinaci vzrušení a klidu. Poddávám se s důvěrou kluzkým rukám Kristýny, pak nečekaně i nohám. Masáž nohama otevřela jakousi hlubší bránu intimity. Hlava mi ještě stále produkuje zbytečné myšlenky. První půlku masáže, tedy vleže na břiše, si užívám, je to nové, objevné, vzrušující i tajuplné, když za mými zády neznámá a neviděná masérka kouzlí našimi těly erotické kreace. Ačkoli jsem spíše relaxovaný, mám erekci, dráždivě vzrušení stoupá a vrcholí, když se po mně Kristýna přelévá celým svým pevným a hebkým tělem – chce se mi říct jako tuleň, kdyby to neznělo tak asexuálně.

Po otočení na záda pokládám hlavu Kristýně do klína a její ruce roztírají mou energii i mé myšlenky po celé horní půlce mého těla, od hlavy až ke stehnům. Tato něžná, pečující energie mateřského klína mě ukolébává do jemného transu. Fyzické vzrušení ustoupilo a moje energie se rozprostřela za hranice mého těla. Myšlenek je o poznání méně, padám a padám, do alfy, a možná hlouběji…

Pak se opakuje masáž nohama i tulení královna, tentokrát na přední části těla, ale já jsem v úplně jiném stavu, příjemném, uvolněném, jaksi nepřítomném (z pohledu hlavy) a přítomném (z pohledu srdce?). Proběhne mnou ještě jedna vlna fyzického vzrušení, když se kochám pohledem na Kristýnin zadek pohybující se v rytmu masáže mých nohou. Pro vaše kulaté půlky mám slabost, dámy, i když jsem v transu.

Přichází závěrečný proces sublimace. Takto se ostatně nazývá i důležitá část alchymistické práce při výrobě kamene mudrců. Myslím, že ti, kdo chápou alchymistické dílo jako práci na sobě, by tuto tantrickou sublimaci uznali jako součást Velkého díla. Nic nedělám, nechávám Kristýniny ruce, aby vedly mou pozornost od základní čakry v rozkroku přes podbřišek, solar, srdce a dál až k temeni hlavy… a snad ještě výš. Jsem ve velmi příjemném stavu hluboké meditace, cítím harmonii a klid. A poslední, co se mi chce, je vstát, obléknout se a začít s rozhovorem na téma tantrické masáže…