Ponořte se do jejich tajů tantry

28. 2. – 1. 3. 2020 Praha, Centrum jógy Sundari

Náš víkendový workshop vám nabídne hluboký vhled do starobylých tantrických masážních technik, jejichž uplatnění v každodenním intimním životě ocení každý účastník víkendu. Zaměříme se na praktické osvojení teoreticky vyložených postupů a principů. Workshop zahrnuje názorné ukázky vzorových masáží.

Účinky workshopu

  • přináší hlubší poznání naší erotické anatomie
  • pomáhá naplnit základní potřeby intimity v páru
  • učí nás pracovat s polaritou a přitažlivostí díky zvědomování naší ženskosti/mužnosti
  • účinně rozpouští případné intimní a emoční bloky
  • probouzí oboustranně obohacující prožívání vědomého dotyku a nabízí praktické uplatnění mnoha tantrických principů…

Zveme vás na výjimečný víkend pro dvojice se zkušenými učiteli a maséry tantrických masáží Kristýnou Parolkovou a Michalem Švecem.

O lektorech:

Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe. Již více let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi.

Kristýna Parolková

Kristýna je instruktorkou jógy a tantry. Vyučuje na kurzech Duchovní školy Rezonance v Praze v Centru jógy Sundari. V Chrámu tantrických masáží Lakshmi je koordinátorkou. Věnuje se intenzivně výuce tantrických masáží pro páry, jednotlivce, malé či větší skupiny nadšenců. Nic jí nepotěší víc, než spokojené tváře těch, kteří díky jemným dotekům při masážích či během duchodní praxe na kurzech jógy a tantry, postupně znovu nalézají sami sebe a svou cestu k Lásce.

Michal Švec

Michal má dlouholeté zkušenosti jako tantrický masér i lektor masáží, vyučuje také vyšší ročníky jógy v Brně, spolupořádá tantrické workshopy. Při výuce tantra masáží je pro něj důležitá především samotná možnost uvést účastníky do úžasného světa vědomého doteku, a společně s nimi odhalovat moment výjimečný pro každého z nich, v němž přichází prožitek následovaný pochopením a skrze ně i hlubší podnět pro opravdové uplatnění umění tantrické masáže. Jeho oblíbeným tématem v duchovní praxi je tajemství zdroje vědomí.

Praktické informace

Workshop se bude konat v prostorách pražského centra Sundari na adrese Vítkova 23, Praha 8 – Karlín. V centru se nachází zázemí k posezení a relaxaci, šatny, recepce. K dispozici je sprcha a malá kuchyňka. Doporučujeme si vzít sebou pohodlné oblečení, zápisník na poznámky a psací potřeby. V ceně jsou masážní oleje. Je potřeba vzít si sebou vlastní deky, prostěradla a ručníky. Během víkendu bude možnost přespání přímo v centru jógy Sundari (vlastní spacák a karimatku sebou).

Cena a platba

Platba do 14. 2                           Cena veřejnost                  dvojice 5100 Kč                jednotlivec 2900 Kč*

Cena kurzisté                    dvojice 3900 Kč                jednotlivec 2200 Kč*

Platba od 14. 2.                          Cena veřejnost                  dvojice 5500 Kč                jednotlivec 3300 Kč*

Cena kurzisté                    dvojice 4300 Kč                jednotlivec 2500 Kč

*Pro jednotlivce nezaručujeme partnera/partnerku pro zkoušení masáže, zajistíme však možnost domluvy s účastníkem / účastníci workshopu, kteří také dorazí sami.

Platba na účet č.: 2121778133/0800

Poznámka příjemci: Víkend Tantra masáží, vaše jméno a příjmení

Přihlášení a kontakt

Závazné přihlášky posílejte na info@lakshmi.cz nejpozději do 22. února.

Kontakt pro případné dotazy tel.: 776 497 622

Pro absolventy Víkendu tantrických masáží chystáme navazující víkendový workshop Jóni a lingam od 18. do 19. 4.