o nás

V chrámu tantra masáží Lakshmi se setkáte s nadšenými tantra jogíny, kteří chtějí prostřednictvím tantrických masáží, zážitkových seminářů a kurzů přiblížit starobylou moudrost tantry všem moderním lidem, kteří jsou na tuto hlubokou zkušenost připraveni. Jsme mladí lidé, kteří vnímají výjimečnost v obyčejných věcech. Spojila nás cesta tantry, láska k životu. Máme otevřenou mysl a srdce. Chováme v sobě zažehnutý oheň transformace a nic nás netěší víc, než moment, kdy se nám podaří tento plamen zažehnout i u druhých skrze jedinečné a neopakovatelné prožitky během tantrické masáže. Jsou mezi námi například jak zkušení tantričtí lektoři, tak mladá krev – nadšenci, kteří právě vykročili na tuto vzrušující cestu sebepoznání.  

náš team

Jestliže vás zajímají konkrétní jména a tváře našich půvabných masérek a charismatických masérů, neváhejte si vyžádat jejich aktuální fotografie na info@lakshmi.cz. V Lakshmi používáme umělecké pseudonymy, proto se můžete těšit na naše skutečně krásná, exotická jména. Tantra je naše duchovní cesta, která naplňuje náš život nejen v podobě tantrických masáží, ale například i meditací, cvičení jógy, neustálého sebevzdělávání, ale zejména vnímáním, že existuje za běžným světem i jakési mystérium, krása, božská harmonie…  Tantru a jógu zkrátka milujeme. Navíc, všichni máme v tantrických masážích speciální výcvik a letitou praxi. Všichni, kdo masírují v chrámu tantrických masáží Lakshmi, prošli speciálním školením v tantrických masážích a nejen to. Každá masérka a masér se průběžně vzdělávají v tantře a navštěvují týdenní kurzy intenzivní tantry nebo integrální jógy a praktikují tantru ve svém běžném životě. Všichni jsou tělesně i duševně harmoničtí lidé, což jsou podmínky pro to, aby vám mohli nabídnout nezapomenutelnou tantrickou masáž se srdcem na dlani. Každý tantrik je ale zároveň normální člověk, kterého se můžete na cokoliv zeptat a nechat si ukázat cestu přes svá momentální životní úskalí. Naši maséři a masérky jsou ve většině případů vysokoškolsky vzdělaní lidé zajímající se o duchovno. Nabízíme vám jedinečný, nezaměnitelný zážitek u skutečných tantriků. Jsme otevřeni vám dávat další doporučení v oblasti úpravy životního stylu a nalezení životní rovnováhy. A máme pro vás i exkluzivní know-how: tantrické masáže u nás provádíme výhradně s plnou kontrolou sexuálních energií. Co to znamená v praxi? Například to, že díky kontrole sexuálních energií u nás možná poprvé v životě prožijete skutečnou extázi a tantrické orgasmy bez ztráty energie!

Více o technice provádění masáže si můžete přečíst zde.

prostory Lakshmi

Náš chrám je vyzdoben podle tantrických principů týkajících se barev a smyslnosti. V Lakshmi se budete cítit jako v oáze klidu a mystéria, kde budete moci zapomenout na své každodenní starosti a ponořit se do kouzla přítomného okamžiku, kam vás neomylně zavedou vaše smysly. Nahlédněte k nám skrze fotogalerii…  

Jste srdečně vítáni a těšíme se na vás!